• کد خبر: ۱۷۶۴۴
  • ۱۴۰۰-۰۲-۱۹ - : ۱۳:۰۱

توقیف محموله بزرگ دام قاچاق در آب‌های خلیج فارس

علی صالحی از توقیف یک محموله بزرگ قاچاق دام زنده در آب‌های خلیج فارس و نزدیکی جزیره قشم خبر داد.

به گزارش اقتصاد سالم؛علی صالحی، رئیس کل دادگستری هرمزگان گفت: به دستور مقام قضایی و در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق، ناوتیپ رزمی ۱۱۲ ذوالفقار نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی (ندسا) موفق شد یک فروند شناور حامل محموله بزرگ دام قاچاق را در آب‌های خلیج فارس و نزدیکی جزیره قشم شناسایی و توقیف کند.

صالحی با بیان اینکه این محموله قاچاق شامل بیش از ۷۵۰ راس دام است، افزود: طی این عملیات علاوه بر توقیف لنج،۶ نفر از قاچاقچیان نیز دستگیر شدند.

رئیس کل دادگستری هرمزگان همچنین با تاکید بر اینکه قاچاق دام زنده و مولد خسارات جبران ناپذیری به اقتصاد کشور و تولید ملی وارد می‌کند، گفت: خوشبختانه با اقدام به موقع دستگاه قضایی استان و عملیات ضربتی ناوتیپ رزمی ۱۱۲ ذوالفقار نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، قاچاقچیان در تحقق نیت مجرمانه خود ناکام ماندند و از خروج این محموله بزرگ و ارزشمند دام از مرز‌های کشور و خسارات ناشی از آن جلوگیری شد.

علی صالحی افزود: یکی از مهمترین مسائلی که ریاست محترم قوه قضاییه نیز همواره بر آن تاکید دارند، مبارزه جدی با پدیده قاچاق است که این مهم با جدیت پیگیری می‌شود و به همین منظور دستگاه قضایی با تمام توان و بدون اغماض با قاچاقچیان برخورد خواهد کرد.

لینک کوتاه : https://eghtesadsalem.com/?p=17644
نظرات کاربران :

مطالب مندرج در بخش "کامنت"، نظراتِ مخاطبانِ سایت بوده و پایگاه خبری اقتصاد سالم قادر به تائید یا ردِّ صحت یا درستی آنها نیست و مسئولیتی در قبال این نظرات ندارد.

دیدگاه شما