• کد خبر: 27855
  • سه شنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۰

قیمت طلا، سکه و ارز امروز ۱۴۰۰/۰۷/۲۰

امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸ عیار هر گرم یک میلیون و ۱۲۷ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۱ میلیون و ۳۹۰هزار تومان و قیمت دلار ۲۷ هزار و ۱۷۵ تومان است.

به گزارش اقتصاد سالم؛ هم‌اکنون در بازار داخلی، قیمت طلای ۱۸ عیار هر گرم یک میلیون و ۱۲۷ هزار تومان، قیمت دلار ۲۷ هزار و ۱۷۵ تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۱ میلیون و ۳۹۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم نیز ۱۱ میلیون و ۱۰۰هزار تومان است.

در بازار سبزه‌میدان هم‌اکنون، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۵ میلیون  و ۹۰۰  تومان، ربع‌سکه بهار آزادی ۳ میلیون و۴۷۰ هزار تومان و سکه یک‌گرمی ۲ میلیون و۱۵۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

قیمت طلای ۲۴عیار در هر گرم یک‌میلیون و ۵۰۴ هزار تومان و هر مثقال طلا، ۴ میلیون و ۸۸۳ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

در بازار ارز هم‌‌اکنون،‌ قیمت دلار ۲۷ هزار و ۱۷۵ تومان، قیمت یورو ۳۱ هزار و ۳۷۵ تومان، پوند انگلیس ۳۶ هزار و ۹۶۷ تومان و درهم امارات ۷ هزار و۳۹۳ تومان اعلام شده است.

علاوه بر این، در صرافی‌های بانکی قیمت فروش دلار ۲۶ هزار و ۵۷۶ تومان و قیمت خرید دلار از مردم ۲۶ هزار و ۴۹ تومان تعیین شده است. قیمت فروش یورو نیز معادل ۳۰ هزار و ۷۱۳  تومان و قیمت خرید یورو نیز ۳۰ هزار و ۱۰۵ تومان اعلام شده است.

لینک کوتاه : http://eghtesadsalem.com/?p=27855
نظرات کاربران :

دیدگاه شما