• کد خبر: 27806
 • سه شنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۰

پاسخ “امیرحسین نادری” به یک خبر

در پی انتشار خبری با عنوان “مردِ ۵۰۰ میلیون تومانی به دنبال تصاحبِ ذوب آهن اصفهان است”، امیرحسین نادری، معاون مالی سابق فولاد مبارکه اصفهان جوابیه ای در این رابطه ارسال کرد.

به گزارش پایگاه خبری “اقتصاد سالم”، متن این جوابیه به شرح زیر است:”
با سلام، در پی انتشار مطلبی در خصوص اینجانب در مورخه ۱۴/۷/۱۴۰۰، جوابیه مربوطه حضورتان ارسال میگردد؛ لذا مقتضی است طبق ماده ۲۳ قانون مطبوعات، جهت تنویر افکار عمومی در همان محل مطلب مذکور درج گردد.

انجام مأموریت های اداری و میزان حق مأموریت در سازمانها و شرکتهای بزرگی چون فولاد مبارکه بر اساس دستورالعمل های مصوب هیأت مدیره و با دستور مستقیم مدیرعامل محترم شرکت صورت می گیرد و تمامی مراحل اجرای آن تحت نظارت دقیق دستگاههای ناظر درون و برون سازمانی قرار داشته و امری بدیهی در تمام سطوح شرکت است.

نتایج و دستاوردهای حاصله از انجام این مأموریت ها به تفصیل در گزارش های مربوطه به طور شفاف منعکس شده و در عملیات مالی و ارزی شرکت کاملا ملموس و مشهود است.

فلذا استفاده از عبارات موهن و نامناسبی چون «خوشگذرانی» و «ریخت و پاش» و امثالهم توسط آن رسانه، مصداق عوام فریبی و نشر اکاذیب و توهین به درک مخاطبین خواهد بود.

همچنین تجمیع حق مأموریت های چندساله و تبدیل آن به نرخ امروز ارز، امری غیرمعمول و غیرمنصفانه می باشد.

در پایان، اینجانب حق پیگیری قانونی اتهامات و اکاذیب مطرح شده از طریق مراجع قضایی را برای خود محفوظ می داند.

امیرحسین نادری”.

لینک کوتاه : http://eghtesadsalem.com/?p=27806
نظرات کاربران :
 1. اقتصاد سالم گفت:

  اتهامات و اکاذیب مطرح شده توسط این پایگاه خبری نشان دهنده موهن بودن مدیر مسئول و مصداق بارز عوام فریبی است.
  به نظر می رسد “مجید معتمدی” مدیر مسئول پایگاه خبری اقتصاد سالم سعی دارد با حمله به مدیران شایسته کشور و نشر اکاذیب ، توهین و افترا به دیگران بیشتر خود را مطرح نماید.

 2. یک روشنگر گفت:

  شما به قصد اخاذی و یا جلب مخاطب این خبرها را منتشر می کنید

  لطفا آبروی فرد و خانواده را محل درآمد خود نکنید

  سابقه شما مشخص است آقای کافه نشین!

  شهامت دارید چاپ کنید

 3. دوستار صنعت کشور گفت:

  باسلام
  نشر اراجیفی از طرف مدیر مسئول اقتصاد سالم قطعا از حمایت ها و پشت گرمی های افرادی که حضور آقای نادری برای آنها باعث به خطر افتادن جایگاههای نابحق نشسته آنها می شود نشات گرفته و این افراد که در سیت هیات مدیره فولاد مبارکه و معاونت با رانت و رابطه ای نشسته اند و کسی جز جوانبخت نیست و همچنین سایر ایادی آن.
  از ایمیدرو نیز باید سئوال کرد چرا و با چه سبقه ای ایشان در هیات مدیره ابقا شد.

دیدگاه شما