• کد خبر: ۳۲۰۹۸
  • ۱۴۰۰-۰۹-۱۷ - : ۱۴:۱۸

قیمت طلا، سکه و ارز امروز ۱۴۰۰/۰۹/۱۷

امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸ عیار هر گرم یک میلیون و ۳۱۸ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۳ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان و قیمت دلار ۳۰هزار و ۸۵۰تومان است.

به گزارش اقتصاد سالم؛هم‌اکنون در بازار داخلی، قیمت طلای ۱۸ عیار هر گرم یک میلیون و ۳۱۸هزار تومان، قیمت دلار ۳۰ هزار و ۹۵۰ تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۳ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم نیز ۱۳ میلیون و ۱۰۰هزار تومان است.

در بازار سبزه‌میدان هم‌اکنون، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۶ میلیون و ۹۷۰ هزار تومان، ربع سکه بهار آزادی ۳ میلیون و ۹۲۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۲ میلیون و ۳۸۰هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

قیمت طلای ۲۴ عیار در هر گرم یک میلیون و ۷۵۷ هزار تومان و هر مثقال طلا، ۵ میلیون و ۷۱۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

  در بازار ارز هم‌‌اکنون،‌ قیمت دلار ۳۰ هزار و ۸۵۰ تومان، قیمت یورو ۳۴ هزار  و ۸۰۰ تومان، و درهم امارات ۸ هزار و ۴۰۰ تومان اعلام شده است.

علاوه بر این، در صرافی‌های بانکی قیمت فروش دلار ۲۷ هزار و ۸۲۳ تومان و قیمت خرید دلار از مردم ۲۷ هزار و ۲۷۲ تومان تعیین شده است. قیمت فروش یورو نیز معادل ۳۲ هزار و ۴۲ تومان و قیمت خرید یورو نیز ۳۱ هزار و ۴۰۸ تومان اعلام شده است.

لینک کوتاه : https://eghtesadsalem.com/?p=32098
نظرات کاربران :

مطالب مندرج در بخش "کامنت"، نظراتِ مخاطبانِ سایت بوده و پایگاه خبری اقتصاد سالم قادر به تائید یا ردِّ صحت یا درستی آنها نیست و مسئولیتی در قبال این نظرات ندارد.

دیدگاه شما