• کد خبر: ۴۵۹۵۵
 • ۱۴۰۱-۰۵-۰۴ - : ۱۰:۱۸
هتکِ حرمتِ ۴۰ میلیون زن توسط شرکت "اسنپ مارکت":

زنِ ایرانی را در حدِّ کالای جنسیِ مردان پایین آوردند

اخیرا کلیپی در تبلیغِ خدماتِ شرکت “اسنپ مارکت” تولید و پخش شده که سراسر هتک حرمتِ زنِ ایرانی و جایگاهِ آن در فرهنگِ “ایرانی_شیعی” است.

مجید معتمدی _ روزنامه نگار

به گزارش پایگاه خبری “اقتصاد سالم”، این اقدام شرکت “اسنپ مارکت” متضمنِ نکات زیر است:

۱_ در جای جایِ این کلیپ، ردپای فرهنگ و ادبیاتِ لُمپَنیسم و لات ها و اراذل اوباشِ دهه ۳۰ و ۴۰ که یادآورِ فیلم فارسی های قبل از انقلاب و دورانِ محمدرضا پهلوی است، به شدت به چشم می خورد.

۲_ در این کلیپ “زنِ ایرانی” که در فرهنگ “ایرانی_شیعی” بالاترین جایگاه را در خانواده و جامعه دارد؛ در حَدِّ یک کالا و وسیله ی جنسیِ مردانه؛ تنزل یافته است.

۳_ از مدیرانِ شرکتِ “اسنپ مارکت” می پرسم، اگر شما ایرانی هستید و اسمی از “فردوسیِ” بزرگ و داستانهای شاهنامه و همچنین مکتبِ مولا علی ع و شیعه؛ به گوش تان خورده است، زنِ ایرانیِ تصویر شده در فرهنگِ “ایرانی_شیعی” کجا و زنی که در کلیپِ موهنِ شما تصویر شده است کجا!؟

باز هم می پرسم، آیا شما (مدیرانِ شرکت اسنپ مارکت) ایرانی هستید!؟

۴_ از فرهنگ و تمدن این سرزمین که بُگذَریم، مدیرانِ “اسنپ مارکت” چگونه به خود جسارت داده اند که در مملکتی که “مَردانِ” آن برای بیرون کشیدنِ جسدِ یک “بانوی ایرانی” از منظر دیدِ عموم در زمان جنگ تحمیلی ۲ “شهید” داده اند؛ چنین کلیپ موهون و رذیلانه ای بسازند!؟

آقایان آیا تصور کرده اند که نسلِ این مَردان در ایران زمین منقرض شده و تنها نسلِ امثالِ آنها، باقی مانده است!؟

۵_ باید گریست به مظلومیتِ “ایران زمین” و شهدایش، که فضا به گونه ایست که یکی از بزرگترین شرکتهای فعال در این خاک؛ اینگونه به خود اجازه بی احترامی به میلیونها بانوی ایرانی را می دهد در حالیکه کمی آن سو تر در تمامِ قاره و اتحادیه اروپا؛ حتی طرحِ سوال و پرسش درباره ی تاریخ و افسانه ی “هلوکاست” و کم و کیف و وسعت آن، جرم است و مجازات زندان را در پی دارد…

۶_ در این شرایط نیروهای امنیتی از موضوعِ “نفوذ” غافل نشوند. دشمنانِ “ایران زمین” در محورِ “سعودی_صهیونیستی_آمریکا” با توجه به ۲ بازوی دفاعیِ ایران در حوزه ی توانِ موشکی و جبهه ی مقاومت خاورمیانه و غرب آسیا؛ از حمله ی نظامی خارجی و فعال کردن گروه های تروریستی داخلی و تجزیه طلب، ناتوان شده و به “جنگ نرم و فرهنگی” روی آورده اند که تنها هدفِ آن نیز از بین بردنِ نهادِ “خانواده” با نقشِ محوریِ “زن” در این نهاد است.

۷_ فراموش نکنیم که فرهنگ و تمدنِ “ایرانی_شیعی” میراثِ یک “خانواده” برای ما ایرانیان است که محوریتِ آن نیز با یک زن (فاطمه س) بوده است و اکنون نیز شاکله ی جامعه ی ایرانی و خانواده ی ایرانی با “زنانِ” آن است…

فیلم تبلیغاتی شرکت اسنپ مارکت

۸_ در این شرایط اتاقِ فکرِ دشمنان خارجی در محورِ سعودی_صهیونیستی_انگلیسی_آمریکایی جایگاه و شانِ “زنانِ ایرانی” را هدف گرفته و به دنبالِ آن است که زن ایرانی را از جایگاهِ “محور و ستونِ خانواده ی ایرانی” به حضیضِ ذلت و بازیچه ی هوس و شهوتِ مردان پایین بکشد تا به این ترتیب فرهنگ و تمدنِ “ایرانی_شیعی” را از درون، منهدم کنند…

۹_ فراموش نکنیم که علی رغم تمامِ مشکلاتِ اقتصادی فعلی در ایران، جایگاهِ بالای “دختران و زنان” در فرهنگ و خانواده ی ایرانی، به ویژه ی حرمتِ خانواده ی “تک همسری” در فرهنگ و تمدنِ ایرانی_شیعی؛ موردِ حسادت و کینه ی بسیاری از همسایگان و دشمنانِ ما به ویژه در کشورهای عرب همسایه است و دشمنان نیز همین نقطه ی قوت را برای فروپاشیِ تمدنِ کُهن ایران زمین مورد هدف قرار داده اند.

۱۰_ در چنین شرایطی و با توجه به برنامه های دشمنان، کلیپِ تولید و منتشر شده از سوی شرکت “اسنپ مارکت” از نظرِ “سطحِ لمپنیسم، نگاهِ ابزاری و جنسی به زنِ ایرانی و تنزلِ هویت و جایگاهِ بانوانِ ایرانی”؛ نمونه ای منحصربه فرد بوده و می طلبد که نیروهای امنیتی احتمال و ردپای نفوذ در این نمونه بررسی کنند.

۱۱_ همچنین حداقل انتظار از دستگاه قضایی این است که به عنوان مدعی العموم به موضوع ورود کرده و در حداقلی ترین واکنش، حکم محکومیت و عدم صلاحیتِ مدیرانِ فعلی “اسنپ مارکت” را صادر کرده و اجازه ی ادامه فعالیت و توهین به فرهنگ غنی و چند هزار ساله ی ایرانی را به آنها ندهند.

۱۲_ دستگاه قضایی توجه کند که شرکت “اسنپ مارکت” به عنوان تولید و پخش کننده ی این کلیپ؛ ۸۰ میلیون ایرانی به عنوان شاکی خصوصی دارد که انتظار دارند با قاطعیت با عوامل این گستاخی و هتک حرمت به نوامیس آنها برخورد شود.

لینک کوتاه : https://eghtesadsalem.com/?p=45955
نظرات کاربران :

مطالب مندرج در بخش "کامنت"، نظراتِ مخاطبانِ سایت بوده و پایگاه خبری اقتصاد سالم قادر به تائید یا ردِّ صحت یا درستی آنها نیست و مسئولیتی در قبال این نظرات ندارد.

 1. رضا گفت:

  واقعا تاسف باره
  اگه مجوز اسنپ مارکت رو لغو نکنن مسئولین هم تو این فساد و توهین مقصر و شریک هستن

 2. حسین گفت:

  این نقد شما کاملا نگاه جنسی به زن داره نه کلیپ تبلیغات،وقتی متن این فرد نویسنده را خواندم فهمیدم ایشان بشدت به زنان فقط به مسائل جنسی نگاه میکنند،
  ای کاش قبل از نگارش متن توهین آمیز به زنان شما دوست عزیز افکار خوتون رو شستشو و تطهیر کنید.

 3. سعید گفت:

  کلا داخل سیستمشون هم خانم ها رو با اسم کوچیک صدا میکنن و سعی میکنن با هم راحت باشن حجاب هم که جایی نداره داخل مجموعشون!

 4. ممد گفت:

  برو عموجان. آدم ندیده. زن ندیده. کوته مغز.

 5. سارا گفت:

  من یه خانم هستم و واقعا متاسفم برای تبلیغاتی که فقط داره رو جنبه زیبایی و جنسی زن تبلیغ میکنه، در ضمن هر کسی این تبلیغ رو ببینه متوجه میشه توی این تبلیغ از چندتا نماد زشت استفاده شده

 6. مهدیییی گفت:

  اسنپ اصلا یه شرکتی دومی نداره میخاد اسنپ مارکت میخاد درخواست خودرو فقط به فکر خودشه

  به نظر باید پلمپ بشه شرکتش یا یه جریمه سنگین

 7. گلنار گفت:

  متاسفانه کسانی که ایراد میگیرن از آین تبلیغ شاد خودشون در لواح شیعه گری و اسلام بد ترین و فاسد ترین احساسات جنسی را را در ذهنشان دارن بسه یک خورده معصومانه و بی غرض به زنان نگاه کنین همه فاسد نیستن همه به زن به صورت کالای جنسی نگاه نمیکنن گاهی شادی و شوخی به زندگی مردم امید به آینده میاره

 8. سامان گفت:

  کلیپ شادی است ولی استفاده از برخی نمادهای زشت در این کلیپ به عمد و کاملا واضح است…
  در نگاه غیرشیعی نیز چنین نمادهایی جالب نیست

 9. محمد مرادی نژاد گفت:

  سلام
  واقعا از این خزعبلات به اصطلاح تجدد فرهنگی متاسفم
  چه خود تبلیغ و چه نظرات، که هماهنگ با اروپا است…
  از کوروش تا اسلام و بعد آن اسلام تا امروز، از لطافت و حجاب وحیا چه بدی ای دیدیم که اون رو جایگزین ستم اروپامحور جدید کنیم!؟

 10. محمد مرادی نژاد گفت:

  کانال بصیرت درتلگرام
  @ironi5
  خوشحال میشم دنبال کنید ..

 11. حمید گفت:

  یک عده احمق هستن یا خودشون به خریت زدن…نوع موسیقی، یک کپی کامل از موسیقی مستهجن هست.
  دوما، بادمجون و هلو و صابون گلرنگ و… همش شوخی های جنسی ای هست که تو کلیپ موج میزنه…
  یک عده فقط سرشون مثل کبک زیر برف کردن و آروق روشن فکری فقط میزنن.
  داداش خودت اسکولی بقیه رو هم اوسکول فرض نکن

 12. حمید گفت:

  خاک برسراسنپ مارکت باای نوع تبلیغ که راه انداخته برای فروش کارش آنقدربدبخت شدی که بدبخت شدیدکه جلوی تپسی کم آوردیدوبخاطر رقابت باهم نوع خودتان دست به چنین تبلیغ هایی میزنید کاش از خانواده خودتون توی این کاراستفاده میکردید اونوقت میدیدیدکه بداست یاخوب؟متاسفم برای ایران عزیزم باهمچین افکاری باثروتی که ازمردم بدست آوردند.غیرت ایرانی مان کجارفته نبایدازاین شرکت دیگه خریدکنیدبایدجلوش گرفته بشه؟مردم ایران عزیزخیلی باعزت وباآبرو هستندواین کلیپها رادرست نمیدانند؟جانم فدای ایران وایرانی

 13. حمید گفت:

  سلام غیرت ایران وایرانی کجاست لطفا دیگه ازاین شرکت خریدنکنیدتادرس عبرت سایرین بشود وسلام

 14. مریم گفت:

  سلام وقتی اعتماد می کنید اسنپ می گیرید وقتی نمیدونید مالکش کیه فقط بخاطر یخرده ارزون بودنش ….

 15. حسین گفت:

  اسنپ که فکر جیب خودش هست ولی باید برای اون دسته از هموطنان ابراز تاسف کنم که اومدن و از این کلیپ تحقیر آمیز دفاع کردن بابا مثلا ما انسانیم طرف داره روابط خصوصی رو علنی میکنه هی به دختر میگه بیا پیشم وقتی هم میگه بیا به بدن نحسش نگاه میکنه آقا جان هر کاری میخوای بکنی در چهار دیواری خودت آزادی حتی اگر بخوای بدترین اعمال رو هم انجام بدی در حریم شخصی خودت آزادی ولی اصلا کسی اجازه نداره نگاه فاسد خودش رو توجامعه رواج بده

 16. منصور گفت:

  جلوی چشم ۸۵ میلیون جمعیت دارن توهین میکنند به همه ما…
  این نظر ملته. باید مجوز باطل ودردادگاه جواب بدن که چطور به خودشون اجازه دادن به مردم توهین کنند.

 17. :) گفت:

  من موندم چند بار دیگه اسنپ باید به فرهنگ ایرانی اسلامی ما توهین بکنه و بعد هم همه چیز رو با یه عذرخواهی صوری و مسخره ماست مالی کنه،تا هم مردم و هم مسؤولین تصمیمات جدیدی براش بگیرند.
  ما مردم نباید از برنامه اش استفاده کنیم مسؤولین هم باید گوشمالی درستی بهش بدند و چارچوب درستی برای خودش و فعالیتهای مشخص کنند تا دیگه همچین غلطایی نکنه.
  چقدر مشمئز کننده و کثیف بود این کلیپ…

دیدگاه شما