• کد خبر: ۴۷۹۳۹
  • ۱۴۰۱-۰۵-۳۰ - : ۸:۴۵

سقوط آزاد قیمت‌ها در بازار خودرو

بررسی نوسانات قیمتی در بازار خودرو حاکی از ریزش قیمت خودروهای پراید، پژو، دنا و ساینا در بازار است.

 به گزارش اقتصاد سالم؛«بررسی نوسانات قیمتی در بازار خودرو حاکی از ریزش گسترده قیمت‌ها در اولین روز هفته است؛ در بین خودروهای پراید موجود در بازار پراید ۱۱۱ از ۲۰۴ میلیون تومان در چهارشنبه گذشته دیروز به ۲۰۳ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۳۱ آن نیز در این مدت یک میلیون تومان ارزان شده است و ۱۸۳ میلیون تومان قیمت خورده است و مدل ۱۵۱ سال ۱۴۰۱ آن نیز از ۱۸۰ میلیون تومان در چهارشنبه گذشته دیروز به ۱۷۸ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز در این مدت دو میلیون تومان ارزان شده و ۱۷۲ میلیون تومان قیمت خورده است.
در بین خودروهای پژو نیز این کاهش قیمت‌ها مشهود است؛ به طوری که پژو ۲۰۶ تیپ دو مدل ۱۳۹۹ از ۲۸۲ میلیون تومان در چهارشنبه گذشته دیروز  به ۲۷۸ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز در این مدت دو میلیون تومان ارزان شده است و ۲۸۸ میلیون تومان قیمت خورده است و مدل ۱۴۰۱ آن نیز از ۲۹۹ میلیون تومان در چهارشنبه گذشته دیروز به ۲۹۸ میلیون تومان رسیده است.
پژو ۲۰۷ اتوماتیک نیز از ۶۲۵ میلیون تومان در چهارشنبه گذشته دیروز به ۶۰۳ میلیون تومان و پژو پارس مدل ۱۴۰۱ نیز از ۳۷۴ میلیون تومان در چهارشنبه گذشته  دیروز به ۳۶۹ میلیون تومان رسیده است.
خودروهای دنا نیز در این مدت کاهش قیمت‌ها را تجربه کردند؛ به طوری که دنا معمولی مدل ۱۴۰۱ از ۴۰۵ میلیون تومان در چهارشنبه گذشته دیروز به ۴۰۳ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز در این مدت پنج میلیون تومان ارزان شده و ۳۸۰ میلیون تومان قیمت خورده است.
دنا توربوپلاس مدل ۱۴۰۰ نیز از ۴۷۵ میلیون تومان در چهارشنبه گذشته دیروز به ۴۶۸ میلیون تومان رسیده است.
در بین خودروهای ساینا نیز ساینا دنده‌ای مدل ۱۳۹۹ از ۱۹۰ میلیون تومان در چهارشنبه گذشته دیروز به ۱۸۹ میلیون تومان رسیده است.
قیمت روز خودرو در جدول زیر آمده است:
سقوط آزاد قیمت‌ها در بازار خودرو

منبع: خبرآنلاین

لینک کوتاه : https://eghtesadsalem.com/?p=47939
نظرات کاربران :

مطالب مندرج در بخش "کامنت"، نظراتِ مخاطبانِ سایت بوده و پایگاه خبری اقتصاد سالم قادر به تائید یا ردِّ صحت یا درستی آنها نیست و مسئولیتی در قبال این نظرات ندارد.

دیدگاه شما