• کد خبر: ۴۸۰۸۷
  • ۱۴۰۱-۰۵-۳۱ - : ۱۱:۴۴

قیمت طلا، سکه و ارز امروز ۱۴۰۱/۰۵/۳۱

امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک‌میلیون و ۲۴۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۳ میلیون و ۲۰۰ تومان است.

 به گزارش اقتصاد سالم؛هم‌اکنون در بازار آزاد، قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک‌ میلیون و ۲۴۰ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم ۱۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید نیز ۱۳ میلیون و ۲۰۰ هزار  تومان است.

در بازار سبزه‌میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۷ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی ۴ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان و سکه یک‌گرمی ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

هر مثقال طلا در بازار داخلی، ۵ میلیون و ۳۷۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است؛ ضمن اینکه قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۷۴۲ دلار است.

علاوه بر این، در صرافی‌های بانکی قیمت فروش دلار ۲۷ هزار و ۲۹۷ تومان و قیمت خرید دلار از مردم ۲۷ هزار و‌ ۲۶ تومان تعیین شده است. قیمت فروش یورو نیز معادل ۲۸ هزار و ۳۴۱ تومان و قیمت خرید یورو نیز ۲۸ هزار و ۵۹ تومان اعلام شده است.

لینک کوتاه : https://eghtesadsalem.com/?p=48087
نظرات کاربران :

مطالب مندرج در بخش "کامنت"، نظراتِ مخاطبانِ سایت بوده و پایگاه خبری اقتصاد سالم قادر به تائید یا ردِّ صحت یا درستی آنها نیست و مسئولیتی در قبال این نظرات ندارد.

دیدگاه شما