• کد خبر: ۴۸۲۱۰
  • ۱۴۰۱-۰۶-۰۱ - : ۱۲:۴۰

تارا اتوماتیک در نمایشگاه اتوموبیلیتی ۲۰۲۲

خودروی تارا اتوماتیک از گروه صنعتی ایران خودرو در نمایشگاه اتوموبیلیتی ۲۰۲۲ مسکو عرضه شده است.

 به گزارش اقتصاد سالم؛ در این نمایشگاه، توانمندی‌های ۲۱ شرکت از شرکت‌های ایران خودرو در سطوح مرتبط با خودرو‌های سواری، خودرو‌های دیزل و خدمات مهندسی با ارایه ۹۹ قطعه و در ۲۳۲ متر به نمایش گذاشته شده است.

همچنین یک دستگاه خودرو تارا اتوماتیک آپشنال و بخشی از توانمندی‌های ایران خودرو در حوزه قوای محرکه و ایران خودرو دیزل در این نمایشگاه در معرض دید عموم قرار گرفته است.
هدف از حضور ایران خودرو در این نمایشگاه، شکل گیری همکاری‌های دراز مدت با خودروسازان و قطعه سازان روس است، در این نمایشگاه تامین کنندگان گروه صنعتی ایران خودرو در غرفه این خودروساز حضور دارند.
بر اساس این گزارش: غرفه گروه صنعتی ایران خودرو در نمایشگاه «اتوموبیلیتی ۲۰۲۲» مسکو-روسیه با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت، سفیر ایران در روسیه و مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو افتتاح شد.
گفتنی است، این نمایشگاه از ۳۱ مرداد تا سوم شهریور ماه برابر با ۲۵ اوت ۲۰۲۲ در محل نمایشگاه‌های بین المللی مسکو برپا خواهد بود.
لینک کوتاه : https://eghtesadsalem.com/?p=48210
نظرات کاربران :

مطالب مندرج در بخش "کامنت"، نظراتِ مخاطبانِ سایت بوده و پایگاه خبری اقتصاد سالم قادر به تائید یا ردِّ صحت یا درستی آنها نیست و مسئولیتی در قبال این نظرات ندارد.

دیدگاه شما