• کد خبر: ۵۵۳۶۸
  • ۱۴۰۱-۰۹-۰۵ - : ۱۱:۴۰

ثبت رکورد تولید هفتگی سه سال گذشته در سایپا

معاون برنامه ریزی جامع تولید سایپا گفت: گروه خودرو سازی سایپا در ادامه روند افزایشی خود توانست تولید محصولات را در سال جاری و طی هفته گذشته از مرز ۱۱ هزار دستگاه عبور دهد و با تولید ۱۱ هزار و ۲۶۴ دستگاه خودرو، رکورد سه سال اخیر خود را بشکند.

 به گزارش اقتصاد سالم؛مسعود پروین با بیان مطلب فوق افزود: گروه خودروسازی سایپا در آبان ماه سال جاری با تولید ۴۷ هزار و ۳۸ دستگاه خودرو، بیشترین تولید ماهیانه در طول ۴ سال گذشته را رقم زده و این تیراژ تولید از خرداد ماه سال ۹۷ تاکنون بی سابقه بوده است.

او تصریح کرد: در ادامه روند افزایشی تولید، در ابتدای آذر ماه سال جاری و در مدت ۸ ماه از ابتدای سال تاکنون، تولید تجمعی سایپا از ۳۰۰ هزار دستگاه خودرو عبور کرده که آخرین بار این تعداد تولید سایپا در سال ۹۷ انجام شده است. این در حالی است که در سال ۹۷ و در مدت زمان مشابه، بیش از ۱۰۰ هزار دستگاه از تولیدات آن سال، از محصولات با قطعات منفصله شرکای تجاری (CKD) بوده است.

معاون برنامه ریزی جامع تولید سایپا گفت: خوشبختانه این گروه خودروساز در آبان ماه از میانگین تولید روزانه هزار و ۸۸۰ دستگاه عبور کرده و در اول آذر ماه موفق به ثبت رکورد تولید هزار و ۹۹۳ دستگاه شد که بر اساس آمار موجود این رکورد طی دو سال اخیر بی سابقه است.

او تاکید کرد: تمامی روند افزایشی تولید در گروه خودروسازی سایپا درحالی انجام شده است که این گروه سه محصول پرتیراژ تیبا، تیبا۲ و ساینا را به تدریج از خطوط تولید خود خارج کرده و با برنامه ریزی دقیق و مدون توانسته با سایر محصولات خود به این رشد تولید دست یابد.

برچسب‌ها:,

لینک کوتاه : https://eghtesadsalem.com/?p=55368
نظرات کاربران :

مطالب مندرج در بخش "کامنت"، نظراتِ مخاطبانِ سایت بوده و پایگاه خبری اقتصاد سالم قادر به تائید یا ردِّ صحت یا درستی آنها نیست و مسئولیتی در قبال این نظرات ندارد.

دیدگاه شما