• کد خبر: ۵۶۰۱۱
  • ۱۴۰۱-۰۹-۱۳ - : ۱۲:۲۴

آغاز ثبت نام بیمه تکمیلی و عمر برای بازنشستگان

ثبت نام بیمه تکمیلی بازنشستگان کشوری از طریق درگاه خدمات الکترونیک صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی sabasrm.ir و از امروز ۱۳ آذرماه به مدت دو هفته انجام می شود.

 به گزارش اقتصاد سالم؛روابط عمومی صندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرد: طرح بیمه تکمیلی عمر و حادثه صبا در قالب سه پوشش طلایی، نقره‌ای و برنزی برای متقاضیان قابل اجرا است؛ حق بیمه از حقوق بازنشستگان متقاضی به صورت ماهانه و برای هر فرد بیمه شده کسر می‌شود.

حق بیمه به ترتیب برای طرح طلایی ۵۵ هزار تومان، نقره‌ای ۳۳ هزار تومان و برای طرح برنزی نیز ۲۲ هزار تومان به صورت ماهانه خواهد بود.

در طرح طلایی پوشش غرامت فوت به علت غیر حادثه ۵۰ میلیون تومان و برای غرامت فوت به علت حادثه ۱۰۰ میلیون تومان است. همچنین غرامت روزانه بستری در مراکز درمانی مجاز در اثرحادثه ۱۰۰ هزار تومان تعیین شده است.

در طرح نقره‌ای پوشش غرامت فوت به علت غیر حادثه ۳۰ میلیون تومان و برای غرامت فوت به علت حادثه ۶۰ میلیون تومان است و غرامت روزانه بستری در مراکز درمانی مجاز در اثرحادثه نیز ۷۵ هزار تومان تعیین شده است.

در طرح برنزی بیمه تکمیلی عمر و حادثه صبا پوشش غرامت فوت به علت غیر حادثه ۲۰ میلیون تومان و برای غرامت فوت به علت حادثه ۴۰ میلیون تومان بوده و غرامت روزانه بستری در مراکز درمانی مجاز در اثرحادثه ۵۰ هزار تومان است.

لینک کوتاه : https://eghtesadsalem.com/?p=56011
نظرات کاربران :

مطالب مندرج در بخش "کامنت"، نظراتِ مخاطبانِ سایت بوده و پایگاه خبری اقتصاد سالم قادر به تائید یا ردِّ صحت یا درستی آنها نیست و مسئولیتی در قبال این نظرات ندارد.

دیدگاه شما