• کد خبر: ۵۷۷۴۲
  • ۱۴۰۱-۱۰-۰۵ - : ۱۱:۰۳

قیمت طلا، سکه و ارز امروز ۱۴۰۱/۱۰/۰۵

امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک‌میلیون و ۸۴۲هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۹میلیون و ۸۰۰هزار تومان است.

 به گزارش اقتصاد سالم؛هم‌اکنون در بازار آزاد، قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک‌ میلیون و ۸۴۲ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم ۱۹ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید نیز ۱۹ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان است.

در بازار سبزه‌میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۱۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی ۹ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان و سکه یک‌گرمی ۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

هر مثقال طلا در بازار داخلی، ۷ میلیون و  ۹۸۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است؛ ضمن اینکه قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۷۹۸ دلار است.

علاوه بر این، در بازار متشکل ارزی در لحظه انتشار این گزارش، قیمت فروش دلار توافقی ۳۶ هزار و ۸۰۰ تومان و قیمت خرید دلار توافقی ۳۶ هزار و ۴۳۱ تومان اعلام شده است. قیمت فروش یوروی توافقی نیز معادل ۳۸ هزار و ۷۳۰ تومان اعلام شده است.

لینک کوتاه : https://eghtesadsalem.com/?p=57742
نظرات کاربران :

مطالب مندرج در بخش "کامنت"، نظراتِ مخاطبانِ سایت بوده و پایگاه خبری اقتصاد سالم قادر به تائید یا ردِّ صحت یا درستی آنها نیست و مسئولیتی در قبال این نظرات ندارد.

دیدگاه شما