• کد خبر: ۳۲۸۵
  • ۱۳۹۹-۰۶-۰۱ - : ۸:۳۵

جزئیات بازداشت مدیران سابق شهرداری ساری

رئیس‌کل دادگستری استان مازندران گفت: بیش از ۱۰ نفر از مدیران سابق شهرداری و ۴ عضو شورای شهر ساری دستگیر و بازداشت شده‌اند؛ در آینده نزدیک ممکن است تعداد دستگیرشدگان افزایش یابد.

به گزارش اقتصاد سالم؛ حجت‌الاسلام محمدصادق اکبری اظهار داشت: در زمینه پرونده شورای شهر و شهرداری ساری تا کنون بیش از ۱۰ نفر از مدیران سابق شهرداری و ۴ نفر از اعضای شورای فعلی شهر ساری با عنوان اخذ رشوه، اختلاس، تضییع حقوق عمومی و سایر جرائم مالی دستگیر و بازداشت شده‌اند.
وی تصریح کرد: برخی دیگر از متهمان نیز با پذیرش قرار وثیقه از زندان آزاد شدند؛ هرچند تحقیقات در زمینه این پرونده ادامه دارد و ممکن است در آینده نزدیک به تعداد دستگیرشدگان اضافه شود.
 

رئیس‌کل دادگستری استان مازندران ادامه داد: در سلمانشهر که حوزه عباس آباد است نیز تاکنون ۴ نفر از مجموعه شهرداری و شورا به‌دلیل اخذ رشوه و تضییع حقوق عمومی بازجویی و تفهیم اتهام شده‌اند؛ برای متهمان قرار صادر شده که منتهی به بازداشت متخلفان شد.
اکبری گفت: همچنین ظهر امروز یکی از کارکنان قسمت مالی شهرداری سلمانشهر دستگیر و بازداشت شد.

منبع: تسنیم

لینک کوتاه : https://eghtesadsalem.com/?p=3285
نظرات کاربران :

مطالب مندرج در بخش "کامنت"، نظراتِ مخاطبانِ سایت بوده و پایگاه خبری اقتصاد سالم قادر به تائید یا ردِّ صحت یا درستی آنها نیست و مسئولیتی در قبال این نظرات ندارد.

دیدگاه شما