• کد خبر: ۶۸۵۵۸
  • ۱۴۰۲-۰۳-۱۱ - : ۷:۰۲

هلدینگ‌ها و شرکت‌های گروه توسعه ملی می‌توانند در ساخت مسکن ورود کنند

مدرس خیابانی گفت: بر اساس سند راهبردی مصوب هیات مدیره و سیاست گروه توسعه ملی همه هلدینگ‌ها و شرکت‌های گروه می‌توانند در بخش مسکن سرمایه‌گذاری کنند.

به گزارش اقتصاد سالم؛مدیرعامل گروه توسعه ملی در جلسه کمیته مسکن این گروه با بیان اینکه ساخت مسکن یکی از موضوعات مهم برای کشور است افزود: فعالیت در بخش مسکن علاوه مزیت دار بودن از بعد اقتصادی و سودآوری و عایدی که نصیب گروه می‌شود، یک تکلیف هم محسوب می‌شود.

وی با اشاره به اینکه در بخش کسب مجوزها و تامین مالی به شرکت‌های گروه برای ورود به بخش مسکن کمک خواهیم کرد گفت: برای مساعدت در بخش افزایش سرمایه و ارتباط با شرکت‌های دانش بنیان در حوزه مسکن نیز آمادگی داریم.

مدرس خیابانی گفت: سیاست مشخص و یکی از اولویت‌های گروه توسعه ملی ورود به بخش مسکن است و همه شرکت‌ها و مدیران بدون واهمه در این مسیر حرکت کنند.

گفتنی است جلسه سوم کمیته مسکن با هدف بررسی آخرین وضعیت پروژه‌های مسکن گروه، تعریف پروژه‌های جدید و سایر موارد مرتبط به طور مستمر با حضور مدیران مرتبط برگزار می‌شود.

برچسب‌ها:

لینک کوتاه : https://eghtesadsalem.com/?p=68558
نظرات کاربران :

مطالب مندرج در بخش "کامنت"، نظراتِ مخاطبانِ سایت بوده و پایگاه خبری اقتصاد سالم قادر به تائید یا ردِّ صحت یا درستی آنها نیست و مسئولیتی در قبال این نظرات ندارد.

دیدگاه شما