• کد خبر: ۶۸۶
  • ۱۳۹۹-۰۳-۲۶ - : ۱۳:۱۵

قیمت طلا، سکه و ارز امروز ۹۹/۰۳/۲۶

هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸ عیار هرگرم ۷۴۵ هزار تومان، قیمت دلار ۱۸ هزار و ۱۸۰ تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۷میلیون و ۷۰۰ هزار تومان و قیمت سکه طرح قدیم ۷ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان است.

به گزارشدنیای خبر،  همچنین در بازار سبزه میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۳ میلیون و ۷۸۰ هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۶۰ هزار تومان و سکه گرمی یک میلیون و ۹۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.
قیمت هر گرم طلای ۱۸عیار هم ۷۴۵ هزار تومان، هر گرم طلای ۲۴ عیار ۹۹۳ هزار تومان و هر مثقال طلا ۳ میلیون و ۲۲۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۷۱۹ دلار معامله می‌شود.
  افزایش قیمت ارز در هفته‌های اخیر موجب شده است بار دیگر رکوردهای بالایی برای دلار و یورو در تابلوی صرافی‌ها ثبت شود؛  قیمت های خرید و فروش ارز طی روز جاری نسبت به روز کاری قبل با افزایش همراه بوده و بر همین اساس هم‌اکنون قیمت دلار در بازار آزاد هم‌اکنون ۱۸ هزار و ۱۸۰ تومان و یورو ۲۰ هزار و ۲۵۰ تومان و درهم امارات ۵ هزار و ۶۵ تومان اعلام شده است.
صرافی‌های بانک‌ها امروز دوشنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم با ۱۳۰ نسبت به روز کاری قبل ۱۷ هزار و ۸۸۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۷ هزار و ۶۲۰ تومان خریداری می‌کنند، بر همین‌ اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها با ۱۳۰ تومان افزایش نسبت به روز کاری قبل ۱۹ هزار و ۸۸۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۹ هزار و ۵۲۰ تومان است.

برچسب‌ها:,

لینک کوتاه : https://eghtesadsalem.com/?p=686
نظرات کاربران :

مطالب مندرج در بخش "کامنت"، نظراتِ مخاطبانِ سایت بوده و پایگاه خبری اقتصاد سالم قادر به تائید یا ردِّ صحت یا درستی آنها نیست و مسئولیتی در قبال این نظرات ندارد.

دیدگاه شما