• کد خبر: ۶۸۸
  • ۱۳۹۹-۰۳-۲۶ - : ۱۳:۴۲

جزییات دریافت وام ازدواج ۵۰ میلیون تومانی

مدیر اعتبارات بانک مرکزی شرایط دریافت وام ازدواج ۵۰ میلیون تومانی برای هریک از زوجین را تشریح کرد.

به گزارشدنیای خبر،  دانشمندی مدیر اعتبارات بانک مرکزی، درباره پرداخت وام ازدواج به زوجین اظهار داشت: طبق قانون قرار شده در سال جاری کسانی که از یکم فروردین سال ۹۶ تاکنون وام ازدواج نگرفته‌اند، برای هر یک از زوجین ۵۰ میلیون تومان وام با دوره بازپرداخت هفت ساله اختصاص یابد.
وی با بیان اینکه تاکنون ۱۰۴ هزار و ۱۲۳ نفر این تسهیلات را دریافت کرده‌اند که مبلغ پرداختی به این افراد ۵۳ هزار و ۸۸۸ هزار میلیارد ریال بوده است، گفت: ۲۹۶ هزار نفر نیز در صف هستند که در مراحل مختلف دریافت وام قرار دارند و بعد از تعیین تکلیف مدارک آنها، پرداخت وام انجام می‌شود.

دانشمندی تاکید کرد: از آنجا که قانون‌گذار اولویت پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه را وام ازدواج تعیین کرده است، هیچ محدودیتی از نظر تامین منابع برای پرداخت وام ازدواج به زوجین وجود ندارد اما زوجین برای تکمیل مدارک باید تسریع کنند و اگر مدارک کامل باشد و ضامن معتبر بیاورند پرداخت وام قطعاً انجام خواهد شد.

لینک کوتاه : https://eghtesadsalem.com/?p=688
نظرات کاربران :

مطالب مندرج در بخش "کامنت"، نظراتِ مخاطبانِ سایت بوده و پایگاه خبری اقتصاد سالم قادر به تائید یا ردِّ صحت یا درستی آنها نیست و مسئولیتی در قبال این نظرات ندارد.

دیدگاه شما