• کد خبر: ۷۰
  • ۱۳۹۹-۰۳-۱۱ - : ۱۲:۰۸

قیمت طلا، سکه و ارز امروز ۹۹/۰۳/۱۱

هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت هر گرم طلای ۱۸عیار ۷۲۴ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۷میلیون و ۳۶۰ تومان و قیمت دلار ۱۷هزار و ۶۳۰ تومان است.

به گزارشدنیای خبر،  امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۷ میلیون و ۳۶۰ تومان و طرح قدیم ۷ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان است.

هم‌اکنون قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۳ میلیون و ۷۳۰ هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۳۰ هزار تومان و سکه گرمی یک میلیون و ۸۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

قیمت هر گرم طلای ۱۸عیار هم ۷۲۴ هزار تومان، هر گرم طلای ۲۴ عیار ۹۵۸ هزار تومان و هر مثقال طلا ۳ میلیون و ۱۳۹ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۷۲۹ دلار معامله می‌شود.

  افزایش قیمت ارز در هفته‌های اخیر موجب شده است بار دیگر رکوردهای بالایی برای دلار و یورو در تابلوی صرافی‌ها ثبت شود؛ امروز اما قیمت‌ها نسبت به ظهر دیروز روند نزولی داشته است و بر همین اساس هم‌اکنون قیمت دلار در بازار آزاد هم‌اکنون ۱۷ هزار و ۶۳۰ تومان و یورو ۱۹ هزار و ۲۰۰ تومان و درهم امارات ۴ هزار و ۸۶۰ تومان اعلام شده است.

صرافی‌های بانک‌ها امروز یکشنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم بدون تغییر نسبت به دیروز ۱۷ هزار و ۱۰۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۷ هزار تومان خریداری می‌کنند، بر همین‌ اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها ۱۸ هزار و ۶۰۰  تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۸ هزار و ۵۰۰ تومان است.

گفتنی است، صرافی ملی قیمت دلار و یورو را نسبت به قیمت‌های نخست روز کاری تغییر نداده است.

برچسب‌ها:,

لینک کوتاه : https://eghtesadsalem.com/?p=70
نظرات کاربران :

مطالب مندرج در بخش "کامنت"، نظراتِ مخاطبانِ سایت بوده و پایگاه خبری اقتصاد سالم قادر به تائید یا ردِّ صحت یا درستی آنها نیست و مسئولیتی در قبال این نظرات ندارد.

دیدگاه شما