• کد خبر: ۸۲۰۸۸
  • ۱۴۰۲-۰۹-۱۱ - : ۱۳:۲۱

بورس بر مدار رشد

شاخص کل بازار سرمایه پنجمین رشد متوالی خود را سپری کرد و امروز با ۲۷ هزار و ۴۳۲ واحد افزایش به رقم دو میلیون و ۸۷ هزار واحد رسید.

 به گزارش اقتصاد سالم ؛  بازار سرمایه در روزهای اخیر روند صعودی به خود گرفته است. از یکشنبه هفته قبل بورس اوراق بهادار تهران مثبت شد و تا امروز این روند ادامه پیدا کرد. امروز شاخص کل ۲۷ هزار و ۴۳۲ واحد رشد کرد و در عدد دو میلیون و ۸۷ هزار و ۷۷۷ واحد ایستاد.

شاخص کل هم‌وزن هم با افزایش ۸۰۷۳ واحد به رقم ۷۲۸ هزار و ۷۱۸ واحد رسید.

امروز ۴۵۹ هزار و ۱۷۳ فقره  معامله به ارزش ۶۶۰۹ هزار میلیارد تومان در بازار بورس تهران انجام شد.

نمادهای فولاد، فملی، ومعادن، شستا، وبملت، شبندر و شپنا بیشترین تاثیر مثبت را در شاخص کل داشتند. خگستر، فولاد، شستا، خودرو، ذوب و یشاهد نیز از جمله نمادهای پرتراکنش بودند که همگی سبز به کار خود پایان دادند.

امروز وضعیت بازار فرابورس نیز مناسب بود؛ به طوری که شاخص کل ۲۸۰ واحد افزایش یافت و به ۲۵ هزار و ۵۹۱ واحد رسید. در فرابورس امروز ۲۷۳ هزار و ۱۱۱ فقره معامله به ارزش ۶۲۵۵ میلیارد تومان انجام شد.

خاور، انتخاب، آریا، شگویا، وسپهر، فرز و تجلی از جمله نمادهای تاثیرگذار و هم‌چنین فصبا، کرومیت، خاور، کرمان، بمولد، وسپهر و فرز از نمادهای پرتراکنش امروز فرابورس بودند.

لینک کوتاه : https://eghtesadsalem.com/?p=82088
نظرات کاربران :

مطالب مندرج در بخش "کامنت"، نظراتِ مخاطبانِ سایت بوده و پایگاه خبری اقتصاد سالم قادر به تائید یا ردِّ صحت یا درستی آنها نیست و مسئولیتی در قبال این نظرات ندارد.

دیدگاه شما