• کد خبر: ۸۲۹۴۵
  • ۱۴۰۲-۰۹-۱۹ - : ۱۲:۴۹

سوال از علی‌آبادی درباره واردات خودرو

عضو هیئت رئیسه مجلس سوال ملی جلال رشیدی کوچی و تعدادی از نمایندگان از علی‌آبادی وزیر صنعت، معدن و تجارت درباره علت عدم اجرای قانون ساماندهی صنعت خودرو در موضوع واردات خودروهای نو را اعلام وصول کرد.

 به گزارش اقتصاد سالم ؛ محمد رشیدی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی سوال ملی مصطفی نخعی و تعدادی از نمایندگان از وزیر امور اقتصادی و دارایی درباره علت بی‌توجهی بانک‌ها به حمایت از تولید و تسهیل دریافت وام در بخش تولید را اعلام وصول کرد.

وی همچنین  ۲ سوال ملی علی علیزاده نماینده مراغه و  عجب‌شیر و تعدادی از نمایندگان از وزیر امور اقتصادی و دارایی درباره عدم پرداخت وام‌های اشتغال توسط بانک قرض‌الحسنه مهر ایران و علت فروش اجباری بیمه عمر توسط شرکت‌های بیمه را اعلام وصول کرد.

عضو هیئت رئیسه مجلس در ادامه سوال ملی جلال رشیدی کوچی و تعدادی از نمایندگان از علی‌آبادی وزیر صنعت، معدن و تجارت درباره علت عدم اجرای قانون ساماندهی صنعت خودرو در موضوع واردات خودروهای نو و سوال ملی حسین حاتمی و تعدادی از نمایندگان از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره علت عدم اقدام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای اصلاح سامانه رفاه ایرانیان و سامانه دهک‌بندی افراد و  همچنین سوال ملی عبدالکریم جمیری از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص اینکه چرا فوق العاده مناطق عملیات جنگی برای بازنشستگان اعمال نمی‌شود را اعلام وصول کرد.

لینک کوتاه : https://eghtesadsalem.com/?p=82945
نظرات کاربران :

مطالب مندرج در بخش "کامنت"، نظراتِ مخاطبانِ سایت بوده و پایگاه خبری اقتصاد سالم قادر به تائید یا ردِّ صحت یا درستی آنها نیست و مسئولیتی در قبال این نظرات ندارد.

دیدگاه شما