• کد خبر: ۸۴۴
  • ۱۳۹۹-۰۴-۰۱ - : ۱۲:۵۴

قیمت طلا، سکه و ارز امروز ۹۹/۰۴/۰۱

هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸ عیار هر گرم ۷۹۲ هزار و ۶۰۰ تومان، قیمت دلار ۱۹ هزار و ۳۲۰ تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۷میلیون و ۹۹۵ هزار تومان و قیمت سکه طرح قدیم ۷ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان است.

به گزارشدنیای خبر، همچنین در بازار سبزه میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۳ میلیون و ۹۸۰ هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۱۸۰ هزار تومان و سکه گرمی یک میلیون و ۱۶۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

قیمت هر گرم طلای ۱۸عیار هم ۷۹۱ هزار و ۹۰۰ تومان، هر گرم طلای ۲۴ عیار یک میلیون و ۵۲ هزار تومان و هر مثقال طلا ۳ میلیون و ۴۲۵ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۷۴۴ دلار معامله می‌شود.

 افزایش قیمت ارز در هفته‌های اخیر موجب شده است بار دیگر رکوردهای بالایی برای دلار و یورو در تابلوی صرافی‌ها ثبت شود؛  قیمت های خرید و فروش ارز طی روز جاری نسبت به روز کاری قبل با افزایش همراه بوده و بر همین اساس هم‌اکنون قیمت دلار در بازار آزاد هم‌اکنون ۱۹ هزار و ۳۲۰ تومان و یورو ۲۱ هزار و ۳۰۰ تومان و درهم امارات ۵ هزار و ۳۸۰ تومان اعلام شده است.

صرافی‌های بانک‌ها امروز یکشنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم با ۲۰۰ تومان افزایش نسبت به روز کاری قبل ۱۸ هزار و ۸۰۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۸ هزار و ۵۰۰ تومان خریداری می‌کنند، بر همین‌ اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها با ۳۰۰ تومان افزایش نسبت به روز کاری قبل ۲۰ هزار و ۹۰۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۲۰ هزار و ۶۰۰ تومان است.

برچسب‌ها:,

لینک کوتاه : https://eghtesadsalem.com/?p=844
نظرات کاربران :

مطالب مندرج در بخش "کامنت"، نظراتِ مخاطبانِ سایت بوده و پایگاه خبری اقتصاد سالم قادر به تائید یا ردِّ صحت یا درستی آنها نیست و مسئولیتی در قبال این نظرات ندارد.

دیدگاه شما