• کد خبر: ۸۵۹۱۳
  • ۱۴۰۲-۱۰-۲۰ - : ۸:۵۱

شرایط فروش محصولات ایران دوچرخ در طرح فروش نمایشگاهی+قیمت

شرکت ایران دوچرخ به عنوان زیرمجموعه گروه بهمن با حضور در نمایشگاه موتورسیکلت در شهر آفتاب که از امروز ۲۰ دی ماه ۱۴۰۲ آغاز می‌شود، محصولات خود را در قالب طرح فروش نقدی و اقساطی به مشتریان عرضه می‌کند.

 به گزارش اقتصاد سالم ؛ ایران دوچرخ در طرح فروش نمایشگاهی قرار است؛ موتورسیکلت‌های خود را با مدل کی‌پی‌تی۲۰۰ با قیمت ،۴۹۸،۱۷۶،۰۰۰(ریال)؛ مدل آوا کلیک با قیمت ۹۳۶،۳۶۰،۰۰۰(ریال)؛ مدل دی‌اس۲۰۰ با قیمت ۱،۰۷۹،۵۶۸،۰۰۰(ریال)؛ مدل وترانو با قیمت ۹۵۸،۳۹۲،۰۰۰ (ریال)؛مدل ۱۰بی با قیمت ۸۲۵،۱۲۰،۰۰۰(ریال)؛ مدل تریل ایکس۲ با قیمت ۲،۸۰۹،۰۸۰،۰۰۰(ریال)؛ مدل کاپیتان۱۵۰ با قیمت ۱،۰۶۸،۵۵۲،۰۰۰(ریال) و نیز مدل جیران۳۰۹ با قیمت ۴۳۷،۳۳۵،۲۰۰( ریال) در معرض فروش قرار دهد.

همچنین سه چرخ برقی ۵۰۰ وات با قیمت ۴۹۳،۵۰۰،۰۰۰(ریال) در این طرح به فروش می‌رسد.
گفتنی است، مشتریان محصولات ایران دوچرخ می‌توانند در طرح فروش نقدی از تخفیف ۱۵ درصدی برخوردار شوند و در شرایط فروش اقساطی ۳ درصد تخفیف و پرداخت ۱۲ ماهه بدون پیش پرداخت برای مشتریان در نظر گرفته شده است.
یادآور می‌شود؛ این شرایط فروش محصولات ایران دوچرخ  فقط برای ۴روز نمایشگاه مدنظر قرار گرفته شده است و مشتریان می‌توانند با مراجعه به غرفه ایران دوچرخ در سالن A5 نمایشگاه شهر آفتاب اقدام به خرید کنند.

لینک کوتاه : https://eghtesadsalem.com/?p=85913
نظرات کاربران :

مطالب مندرج در بخش "کامنت"، نظراتِ مخاطبانِ سایت بوده و پایگاه خبری اقتصاد سالم قادر به تائید یا ردِّ صحت یا درستی آنها نیست و مسئولیتی در قبال این نظرات ندارد.

دیدگاه شما