• کد خبر: ۸۵۹۳۴
  • ۱۴۰۲-۱۰-۲۰ - : ۱۰:۳۳
با شعارِ «کتاب؛ سرچشمه دانایی»؛

چهاردهمین نمایشگاه کتاب مس سرچشمه افتتاح شد

چهاردهمین نمایشگاه کتاب مس سرچشمه، با شعار «کتاب؛ سرچشمه دانایی» در مجموعه ورزشی تختی شهر مس سرچشمه افتتاح شد.

 به گزارش اقتصاد سالم ؛  آیین افتتاح این نمایشگاه با حضور دکتر محسن روحی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان، مهندس حسین محققی مدیر مجتمع مس سرچشمه رفسنجان و جمعی از معاونان و مدیران مجتمع مس سرچشمه در محل مجموعه ورزشی تختی سرچشمه برگزار شد.

دکتر محسن روحی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان، در آیین افتتاح چهاردهمین نمایشگاه کتاب مس سرچشمه با قدردانی از مدیر مجتمع مس سرچشمه به‌واسطه برگزاری این نمایشگاه و فعالیت‌های دیگر در حوزه فرهنگ و هنر، گفت: امسال در دهه مقاومت، مجتمع مس سرچشمه نمایشگاه بسیارخوبی در حوزه فرهنگی تدارک دیده بود و فعالیت‌های خلاقانه‌ای انجام شد که به سهم خود از مجتمع مس سرچشمه رفسنجان قدردانی می‌کنم.

در این نمایشگاه فرهنگی، ۱۵۰‌هزار جلد کتاب در قالب ۱۰هزار عنوان در بخش‌های مذهبی، رمان، شعر، تاریخ و فلسفه، دفاع‌مقدس، ادبیات، روان‌شناسی، کودک و نوجوان، زبان و کتب نفیس از ۲۷۰ ناشر مطرح کشوری، با تخفیف ۷۰درصد برای کارکنان و بازنشستگان مجتمع عرضه شده است.

برچسب‌ها:

لینک کوتاه : https://eghtesadsalem.com/?p=85934
نظرات کاربران :

مطالب مندرج در بخش "کامنت"، نظراتِ مخاطبانِ سایت بوده و پایگاه خبری اقتصاد سالم قادر به تائید یا ردِّ صحت یا درستی آنها نیست و مسئولیتی در قبال این نظرات ندارد.

دیدگاه شما