• کد خبر: ۸۶۰۲۳
  • ۱۴۰۲-۱۰-۲۱ - : ۹:۲۴

کشف فرار مالیاتی ۵ هزار میلیارد ریالی در یک شرکت

مدیرکل امور مالیاتی استان البرز از فرار مالیاتی پنج هزار میلیارد ریالی یک شرکت برند فرآورده‌های گوشتی در بازه زمانی سال‌های ۱۳۹۷ تا ۱۴۰۱ خبر داد.

 به گزارش اقتصاد سالم ؛ محمدرضا محمدی گفت: با بررسی تحلیلی از سامانه سوت زنی امور مالیاتی و تلاش شبانه روزی همکاران در اداره بازرسی و فرار مالیاتی مشخص شد که یک شرکت برند فرآورده‌های گوشتی در بازه زمانی سال‌های ۱۳۹۷ لغایت ۱۴۰۱ بالغ بر پنج هزار میلیارد ریال کتمان و فرار مالیاتی داشته است.

وی اظهار کرد: در اجرای ماده ۱۸۱ قانون مالیات‌های مستقیم به محل فعالیت شرکت فرآورده‌های گوشتی و مواد غذایی دارای برند کشوری مراجعه شد و به منظور نظارت بر اجرای قوانین و مقررات مالیاتی، اسناد و مدارک مودی مورد بررسی قرار گرفت. بررسی‌ها حاکی از آن بود که این شرکت اقدام به کتمان درآمد کرده است.

لازم به ذکر است طی اقدامات و کارشناسی دقیق و شناسایی مودیان پر ریسک توسط اداره بازرسی و مبارزه با فرار مالیاتی استان البرز ظرف یک سال گذشته از فرار مالیاتی شرکت‌های بتنی و مواد غذایی به میزان یک هزار میلیارد تومان جلوگیری به عمل آمده است.

برچسب‌ها:

لینک کوتاه : https://eghtesadsalem.com/?p=86023
نظرات کاربران :

مطالب مندرج در بخش "کامنت"، نظراتِ مخاطبانِ سایت بوده و پایگاه خبری اقتصاد سالم قادر به تائید یا ردِّ صحت یا درستی آنها نیست و مسئولیتی در قبال این نظرات ندارد.

دیدگاه شما