• کد خبر: ۸۶۰۲۶
  • ۱۴۰۲-۱۰-۲۱ - : ۱۲:۴۸
در حاشیه چهارمین نمایشگاه موتورسیکلت و دوچرخه؛

بازدید رئیس سازمان توسعه تجارت از آخرین دستاوردهای ایران دوچرخ

مهدی ضیغمی معاون وزیر صمت و رئیس سازمان توسعه تجارت در حاشیه بازدید از چهارمین نمایشگاه بین المللی موتور سیکلت و دوچرخه از غرفه ایران دوچرخ بازدید و در جریان آخرین دستاوردهای محصولات این شرکت قرار گرفت.

 به گزارش اقتصاد سالم ؛ در حالی شرکت ایران دوچرخ با سبد متنوعی از محصولات خود در نمایشگاه موتورسیکلت که در شهر آفتاب برگزار شده است، حضور یافته که مهدی ضیغمی رئیس سازمان توسعه تجارت از دستاوردهای محصولات این شرکت در حوزه موتورسیکلت‌های برقی و بنزینی و سه چرخه برقی و نیز سایر محصولات این شرکت بازدید کرد.

گفتنی است؛ ایران دوچرخ محصولات متنوعی را در این نمایش در معرض دید بازدید کنندگان قرار داده است چنانچه موتورسیکلت استریت DS ۲۰۰ از محصولات ایران دوچرخ است که با پیشرانه تک سیلندر هوا خنک و خروجی ۱۰.۲۳ کیلووات (۱۳.۷ HP) به نمایشگاه آورده است.

محصولاتی نظیر کاپیتان ۱۵۰، ۱۰بی، کی‌پی‌تی۲۰۰ و کی‌پی‌تی پرو در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفت.

موتورسیکلت‌های آرشیا ۲۰۰، جیران ۳۰۵، جیران ۳۰۹ و نیز سه چرخه برقی ۱۰۰۰ وات و سه چرخه برقی ۵۰۰ وات از دیگر محصولاتی است که ایران دوچرخ در معرض نمایش قرار داده است.

ایران دو چرخ در این نمایشگاه دو محصول با نام موتور چهار چرخ ATV۵۰۰ و ATV۸۰۰ و نیز اسکوتر آوا کلیک ۱۵۰، وترانو ۱۵۰ و موتورسیکلت تریل ایکس ۲ را  در نمایشگاه موتورسیکلت شهر آفتاب در معرض بازدید قرار داده است.

همچنین ایران دوچرخ در حوزه موتورسیکلت‌های برقی نیز محصولات متنوعی همچون موتوربرقی جی‌اس۳۰۰۰، موتور برقی EM۰۴ و موتوربرقی EM۰۶ را با خود به نمایشگاه موتورسیکلت آورد.

گفتنی است؛  در حاشیه این نمایشگاه مشتریان می‌توانند در طرح فروش نقدی و اقساطی محصولات ایران دوچرخ شرکت نمایند.

ایران دوچرخ در نمایشگاه موتورسیکلت از تاریخ ۲۰ لغایت ۲۳ دی ماه ۱۴۰۲ از ساعت ۱۰ تا ۱۷ در سالن A۵ نمایشگاه شهر آفتاب تهران میزبان بازدیدکنندگان خواهد بود.

برچسب‌ها:

لینک کوتاه : https://eghtesadsalem.com/?p=86026
نظرات کاربران :

مطالب مندرج در بخش "کامنت"، نظراتِ مخاطبانِ سایت بوده و پایگاه خبری اقتصاد سالم قادر به تائید یا ردِّ صحت یا درستی آنها نیست و مسئولیتی در قبال این نظرات ندارد.

دیدگاه شما