• کد خبر: ۸۶۰۳۶
  • ۱۴۰۲-۱۰-۲۲ - : ۸:۴۹

برگزاری جشنوراه بزرگ قرآنی و فرهنگی سایپا

مشاور مدیرعامل در امور فرهنگی و ایثارگران و فرمانده حوزه بسیج گروه خودروسازی سایپا گفت: جشنواره بزرگ قرآنی و فرهنگی گروه خودروسازی سایپا ویژه کارکنان و خانواده های ایشان از ۲۰ دی الی ۳۰ بهمن ماه برگزار می شود.

برگزاری جشنوراه بزرگ قرآنی و فرهنگی سایپا

 به گزارش اقتصاد سالم ؛ داود حسین زاده با اشاره به برگزاری جشنواره بزرگ قرآنی و فرهنگی گروه خودروسازی سایپا تحت عنوان “یادواره شهید تهرانی مقدم” اظهار داشت: افزایش آگاهی و علاقه به قرآن و عترت، کشف و حمایت از استعدادها و ظرفیت‌های قرآنی و هنری، ترویج و تعمیق معارف قرآنی و عترت در جامعه کارگری و خانواده های گرامی کارکنان گروه سایپا از اهداف برگزاری این جشنوراه است.

فرمانده حوزه بسیج گروه خودروسازی سایپا با بیان اینکه هرچه داریم همه از برکات قرآن و اهل بیت(ع) است، تصریح کرد: گره زدن صنعت با فرهنگ ناب قرآنی راهگشای برون رفت از مشکلات است.

او با تاکید بر رویکرد خانواده محور بودن جشنواره قرآنی و فرهنگی گروه سایپا گفت: این جشنواره در رشته های مختلف حفظ، قرائت، ترتیل، اذان، جدول قرآنی، نهج البلاغه، تفسیر، صحیفه سجادیه و احکام در تمامی رده های سنی و در گستره تمامی شرکت های گروه خودروسازی سایپا اجرا می شود.

مشاور مدیرعامل سایپا در امور فرهنگی و ایثارگران ادامه داد: جشنواره قرآنی و فرهنگی گروه سایپا، با برنامه ویژه مادران و دختران گروه سایپا و جشن تکلیف ۳۱۳ نوگل این گروه خودروسازی و با شعار «تربیت یاران مهدوی؛ سربازان حضرت بقیه الله(عج)» آغاز خواهد شد.

او از دیگر برنامه های این جشنواره را اجرای بزرگترین گروه سرود دختران بر مزار شهید گمنام سایپا عنوان کرد و اظهار داشت: رشته های شعر، عکاسی، خوشنویسی، نقاشی و مدیحه سرایی بخش های مسابقه ای در حوزه فرهنگی جشنواره قرآنی و فرهنگی گروه سایپا را تشکیل می دهند.

حسین زاده در پایان خاطرنشان کرد: از خانواده بزرگ گروه خودروسازی سایپا دعوت می کنم در این جشنواره مشارکت داشته باشند تا همگی شاهد برکات آن در زندگی و محیط کار باشیم.

برچسب‌ها:

لینک کوتاه : https://eghtesadsalem.com/?p=86036
نظرات کاربران :

مطالب مندرج در بخش "کامنت"، نظراتِ مخاطبانِ سایت بوده و پایگاه خبری اقتصاد سالم قادر به تائید یا ردِّ صحت یا درستی آنها نیست و مسئولیتی در قبال این نظرات ندارد.

دیدگاه شما