• کد خبر: ۸۶۲۶۷
  • ۱۴۰۲-۱۰-۲۵ - : ۷:۳۰

شکسته شدن رکورد تولید گروه فنر سازی زر

مدیرعامل گروه فنر سازی زر گفت: شرکت دانش بنیان فنرسازی زر با تولید ۱۰ هزار و ۳۶ تن از انواع محصولات تا تاریخ ۲۰ دی ماه سال جاری موفق به شکستن رکورد تولید کل سال ۱۴۰۱ شد.

شکسته شدن رکورد تولید گروه فنر سازی زر

 به گزارش اقتصاد سالم ؛ امید حیدری با اعلام این خبر گفت: شرکت فنرسازی زر در ادامه روند افزایشی تولید، توانست با همدلی و تلاش شبانه روزی همه کارکنان در ۲۰ دی ماه سال جاری با تولید ۱۰ هزار و ۳۶ تن و با رشد تولید ۲۵ درصدی نسبت به مدت مشابه از مرز تولید سال قبل عبور کند و این درحالی است که رکورد کل تولید این شرکت در سال ۱۴۰۱ به میزان ۱۰ هزار و ۳۵ تن بوده است.

حیدری افزود: هدف اصلی، استفاده از ظرفیت‌ و منابع موجود در مسیر رشد تولید است که در نامگذاری شعار سال تأکید شده و در راستای برنامه های تعریف شده مدیریت ارشد گروه سایپا مشهود است و در این راستا شرکت دانش بنیان فنرسازی زر با ثبت این عملکرد توانسته گام بلندی در جهت تحقق شعار سال بردارد.

مدیرعامل گروه فنرسازی زر تصریح کرد: شرکت دانش بنیان فنرسازی زر همزمان با شصتمین سالگرد تأسیس خود، در ۹ ماه سال جاری علاوه بر افزایش تولید و رشد ۲۶ درصدی نسبت به سال قبل و عبور از رکورد تولید مدت مشابه در ۱۲ سال گذشته، موفق شد در راستای طراز اول شدن (تیروان) شرکت‌های گروه در مسیر ورود به بازارهای صنایع بالادستی فنر قرار گیرد.

او ابراز امیدواری کرد که با انجام پروژه ها و برنامه های استراتژیک تعریف شده به زودی شاهد افزایش هر چه بیشتر تیراژ تولید و توسعه سبد محصولات جدید همراه با ارتقاء کیفیت در راستای تحقق مأموریت ها و اهداف کلان گروه خودروسازی سایپا باشیم و این شرکت مصمم است در سال آینده پرفروغ‌تر از گذشته در حوزه تولید و فروش و کسب رضایت ذی نفعان حضور یابد.

گفتنی است، محصولات شرکت فنرسازی زر در سه گروه مشتری شامل: خودروسازان، صادرات و بازار یدکی، تولید و عرضه می‌شود.

لینک کوتاه : https://eghtesadsalem.com/?p=86267
نظرات کاربران :

مطالب مندرج در بخش "کامنت"، نظراتِ مخاطبانِ سایت بوده و پایگاه خبری اقتصاد سالم قادر به تائید یا ردِّ صحت یا درستی آنها نیست و مسئولیتی در قبال این نظرات ندارد.

دیدگاه شما