• کد خبر: ۸۸۳۵۴
  • ۱۴۰۲-۱۱-۲۳ - : ۸:۰۰

افتتاح مخزن گاز میکس جوشکاری ۳۰ تنی در ایدکوپرس

همزمان با دهه مبارک فجر و در چهل و پنجمین بهار انقلاب اسلامی باحضور معاون استاندار و سرپرست فرمانداری ویژه کرج، جانشین فرماندهی سپاه امام هادی(ع)، شهردار، رئیس و اعضای شورای شهر و جمعی از مدیران و رؤسای ادارات و سازمان های استان البرز، مخزن گاز میکس جوشکاری ( آرگون و CO2 ) 30 تنی در شرکت ایدکوپرس افتتاح شد.

افتتاح مخزن گاز میکس جوشکاری ۳۰ تنی در ایدکوپرس

 به گزارش اقتصاد سالم ؛  کامبیز قلی زاده مدیرعامل ایدکوپرس با اعلام این خبر افزود: با همت و تلاش تیم فنی و مهندسی و حمایت های مدیریت ارشد گروه سایپا  پروژه حذف کپسول گاز میکس با صرفه جویی ۶۵ درصدی (۳۸ میلیارد تومان به صورت سالیانه ) توسط متخصصان داخلی به مرحله بهره برداری و اجرا  رسید.

او تصریح کرد: علاوه بر کاهش هزینه ۳۸ میلیارد تومانی در سال، افزایش کیفیت جوشکاری قطعات تولیدی به همراه جلوگیری از افت فشار گاز از دیگر مزیت های اجرای این طرح با سرمایه گذاری ۶ میلیاردتومانی به حساب می آید .

مدیرعامل ایدکوپرس اضافه کرد: با راه اندازی این پروژه هزینه های لجستیک، میزان توقفات خطوط تولیدی و هزینه های مصرف گاز جوشکاری خطوط مجموعه سازی رباتیک و دستی به میزان قابل توجهی کاهش می یابد.

لینک کوتاه : https://eghtesadsalem.com/?p=88354
نظرات کاربران :

مطالب مندرج در بخش "کامنت"، نظراتِ مخاطبانِ سایت بوده و پایگاه خبری اقتصاد سالم قادر به تائید یا ردِّ صحت یا درستی آنها نیست و مسئولیتی در قبال این نظرات ندارد.

دیدگاه شما