• کد خبر: ۸۸۴۰۱
  • ۱۴۰۲-۱۱-۲۳ - : ۱۴:۰۴

آرامستان جدید تهران کجاست؟

معاون شهردار تهران در رابطه با جانمایی محل آرامستان جدید در فشافویه گفت: جانمایی آرامستان جدید قطعی نشده است.

 به گزارش اقتصاد سالم ؛ حسین نظری معاون خدمات شهری شهردار تهران درخصوص احداث آرامستان جدید اظهار کرد: برای جانمایی محل آرامستان جدید در تهران فعلا تصمیم جدیدی اتخاذ نشده است.

وی ادامه داد: در حال حاضر کار مطالعاتی و ارزیابی در حال انجام است و به دنبال تملک زمین هستیم، مذاکراتی با برخی از نهادها نیز انجام شده اما هنوز هیچ مکانی قطعی نشده است.

فشافویه محل آرامستان جدید تهران است؟

معاون خدمات شهری شهردار تهران در پاسخ به اینکه آیا بخش فشافویه شهرستان ری محل جدید آرامستان جدید خواهد بود، گفت: تا زمانی که تملک زمین به انجام نرسیده باشد، هیچ مکانی را نمی‌توان با قطعیت نام برد.

نظری خاطرنشان کرد: بعد از اتمام مطالعات و تأمین زمین، محل جدید آرامستان باید به تصویب شورای شهر تهران برسد و پس از آن احداث آرامستان جدید انجام خواهد شد.

به گزارش فارس، مدیرعامل سازمان بهشت‌ زهرا(س) طی روزهای گذشته گفته است؛ ظرفیت قطعات جدید بهشت ‌زهرا رو به اتمام است و سال آینده دو آرامستان جدید در تهران احداث خواهد شد.

لازم به ذکر است؛ اخیرا خبرهایی مبنی بر احداث آرامستان جدید پایتخت در بخش فشافویه شهرستان ری منتشر شده است.

منبع:فارس

لینک کوتاه : https://eghtesadsalem.com/?p=88401
نظرات کاربران :

مطالب مندرج در بخش "کامنت"، نظراتِ مخاطبانِ سایت بوده و پایگاه خبری اقتصاد سالم قادر به تائید یا ردِّ صحت یا درستی آنها نیست و مسئولیتی در قبال این نظرات ندارد.

دیدگاه شما