• کد خبر: ۸۹۳۷۵
  • ۱۴۰۲-۱۲-۰۸ - : ۷:۲۰

پیشنهاد امدادخودرو سایپا به مشتریان

امدادخودرو سایپا به مشتریان خود پیشنهاد کرد با خرید اشتراک خدمات امدادی در هزینه های احتمالی خودرو خود صرفه جویی کنند.

 به گزارش اقتصاد سالم ؛ شرکت امدادخودرو سایپا با توجه به نزدیک شدن به ایام تعطیلات نوروز و افزایش سفر به مشتریان خود پیشنهاد کرد جهت جلوگیری از تحمیل هزینه های سنگین خدمات امدادی در هنگام بروز تصادف و حادثه خصوصا در جاده های برون شهری، نسبت به خرید اشتراک خدمات امدادی این شرکت اقدام کنند.

اشتراک امداد ۱۵ روزه سفر، اشتراک کوتاه مدت ۹۰ و ۳۶۵ روزه در قالب امداد نقره ای این شرکت از جمله خدماتی است که دارندگان خودروهای سواری گروه سایپا و غیر گروه سایپا شامل همه خودروهای داخلی و خارجی می توانند از مزایای منحصر به فرد آن استفاده کنند.

حمل خودرو به دلیل نقص فنی و حوادث تا نزدیکترین نمایندگی یا تعمیرگاه تا شعاع تعیین شده، رفع عیب در محل در صورت امکان، رفع پنچری یا تعویض با زاپاس سالم، باتری به باتری، عیب یابی سیستم شارژ باتری، تعویض باتری، پرداخت هزینه انتقال سرنشین در موارد ناشی از تصادف از جمله خدمات قابل ارائه به دارندگان اشتراک خدمات امدادی شرکت امداد خودرو سایپا است.

مشتریان می توانند با مراجعه به سایت امدادخودروسایپا به نشانی www.emdadsaipa.ir، اپلیکیشن امداد خودرو سایپا یا از طریق تماس با شماره تلفن ۸۴۴۴۴ ۰۲۱ داخلی ۳ نسبت به خرید این خدمت اقدام کنند.

لینک کوتاه : https://eghtesadsalem.com/?p=89375
نظرات کاربران :

مطالب مندرج در بخش "کامنت"، نظراتِ مخاطبانِ سایت بوده و پایگاه خبری اقتصاد سالم قادر به تائید یا ردِّ صحت یا درستی آنها نیست و مسئولیتی در قبال این نظرات ندارد.

دیدگاه شما