• کد خبر: ۸۹۴۳۰
  • ۱۴۰۲-۱۲-۰۸ - : ۱۲:۱۳

جاده چالوس ۳ روز مسدود می‌شود

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا، از مسدود شدن جاده چالوس در روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه‌شنبه هفته آینده خبر داد.

 به گزارش اقتصاد سالم ؛ سرهنگ احمد شیرانی از انجام عملیات عمرانی در جاده چالوس خبر داد و گفت: محور چالوس درمسیر رفت و برگشت، از ساعت ۶ صبح روز یکشنبه ۱۳ اسفندماه  تا ساعت ۲۴ روز سه‌شنبه ۱۵ اسفندماه، به دلیل انجام عملیات راهداری مسدود بوده و تردد از محورهای جایگزین هراز و فیروزکوه انجام می شود.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا ضمن توصیه به رانندگان برای به همراه داشتن تجهیزات زمستانی از آن‌ها خواست نسبت به تجهیز خودرو، استفاده از زنجیر چرخ و باک بنزین پراقدام کنند و گفت: شماره تلفن‌های ۱۲۰ و ۸۸۲۵۵۵۵۵ در مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور آماده پاسخگویی به سوالات مردم درباره آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور است.

وی با بیان این که طرح زمستانی پلیس در جاده‌های کشور بخصوص محورهای کوهستانی و برفگیر با قوت در حال اجراست، گفت: در شرایط زمستانی لازم است رانندگان نیز نکاتی را مدنظر قراردهند، همراه داشتن زنجیرچرخ از سوی رانندگانی که قصد عبور از محورهای برفگیر را دارند، الزامی است و در صورت تشدید بارش برف، ماموران پلیس راه حتما از ادامه مسیر خودروهای فاقد زنجیرچرخ جلوگیری خواهند کرد.

براساس اعلام مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهور فراجا، شیرانی در پایان خاطرنشان کرد: لازم است رانندگان حتما یک‌بار با نحوه نصب و استفاده از زنجیر چرخ آشنا شوند. اطمینان از سالم بودن سیستم گرمایشی خودرو و برف‌ پاک‌کن‌ها و همچین پر کردن باک خودرو در مبداء از جمله موارد دیگری است که باید مورد توجه قرار گیرد.

لینک کوتاه : https://eghtesadsalem.com/?p=89430
نظرات کاربران :

مطالب مندرج در بخش "کامنت"، نظراتِ مخاطبانِ سایت بوده و پایگاه خبری اقتصاد سالم قادر به تائید یا ردِّ صحت یا درستی آنها نیست و مسئولیتی در قبال این نظرات ندارد.

دیدگاه شما