• کد خبر: ۸۹۷۸۴
  • ۱۴۰۲-۱۲-۱۳ - : ۸:۰۶

پیش بینی قیمت طلا و سکه ۱۳ اسفند

قیمت طلا و سکه روز شنبه تحت تاثیر قیمت دلار نوسانات افزایشی زیادی را تجربه کرد و در ادامه روز با کاهش قیمت دلار در روند نزولی قرار گرفت. با این حال، قیمت طلا و سکه بالاتر از ارقام روز پنجشنبه بسته شد.

 به گزارش اقتصاد سالم ؛ قیمت دلار روز شنبه افزایشی شد و توانست سقف تاریخی را لمس کند. در ادامه روز اما با ورود بازارساز، قیمت دلار کاهشی شد و به کریدور ۵۰ هزار تومانی بازگشت. اثر این نوسانات به سرعت در بازار طلا و سکه نمایان شد و قیمت‌ها را با صعود و نزول همراه کرد.

با این حال اما در پایان معاملات روز شنبه، قیمت طلا و سکه در سطوحی بالاتر از روز پنجشنبه بسته شد و به این ترتیب بازار طلا و سکه سبزپوش ماند.

طلا و سکه افزایشی ماند

قیمت سکه در پایان معاملات روز شنبه روی رقم ۳۴ میلیون و ۵۰۲ هزار تومان قرار گرفت که نسبت به قیمت‌ روز پنجشنبه همچنان ۴۹۴ هزار تومان افزایش نشان می‌دهد.

قیمت سکه بهار آزادی هم به ۳۲ میلیون و ۴۹۵ هزار تومان رسید. قیمت نیم سکه ۱۹ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان شد و قیمت ربع سکه هم به ۱۲ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان رسید. قیمت سکه گرمی هم در پایان معاملات روز شنبه ۶ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان شد.

قیمت طلای ۱۸ عیار در پایان معاملات روز شنبه به دو میلیون و ۹۸۲ هزار تومان در هر گرم رسید. قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم ۱۲ میلیون و ۹۲۱ هزار تومان بود.

لینک کوتاه : https://eghtesadsalem.com/?p=89784
نظرات کاربران :

مطالب مندرج در بخش "کامنت"، نظراتِ مخاطبانِ سایت بوده و پایگاه خبری اقتصاد سالم قادر به تائید یا ردِّ صحت یا درستی آنها نیست و مسئولیتی در قبال این نظرات ندارد.

دیدگاه شما