• کد خبر: ۸۹۸۱۵
  • ۱۴۰۲-۱۲-۱۳ - : ۱۲:۲۶

آگهی عرضه سهام شرکت سیمان غرب

آگهی عرضه سهام شرکت سیمان غرب توسط شرکت سیمان شمال (سهامی عام)

 به گزارش اقتصاد سالم ؛ بدینوسیله به اطلاع عموم می‌رساند شرکت سیمان شمال (سهامی عام) در نظر دارد نسبت به واگذاری ۵ درصد (تعداد ۲۵،۰۰۰،۵۸۱ سهم) از سهام شرکت سیمان غرب (نماد سغرب) بصورت یکجا و تماماً نقد از طریق بورس اوراق بهادار تهران اقدام نماید. قیمت پایه عرضه سهام مذکور به صورت شناور و بر مبنای حاصلضرب پریمیوم ۲۵درصدی در قیمت پایانی تابلوی معاملات سهام در روز انتشار آگهی یا حاصلضرب پریمیوم ۲۵درصدی در قیمت پایانی تابلوی معاملات سهام در روز قبل از عرضه، هر یک بالاتر بود، می‌باشد. سهام مذکور در روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۲/۱۲/۲۳عرضه خواهد شد. قیمت اعلامی صرفاً قیمت پایه برای عرضه بوده و بدیهی است که بالاترین قیمت پیشنهادی، مبنای ثمن معامله براساس شرایط اعلامی خواهد بود.
کلیه قوانین و مقررات موضوع مزایده در اطلاعیه عرضه منتشر شده توسط شرکت بورس اوراق بهادار تهران به شماره ۱۸۱/۱۴۶۳۵۷ مورخ ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ بارگذاری شده در سایت شرکت بورس اوراق بهادار تهران (www.tse.ir) آورده شده و متقاضیان شرکت در مزایده موظف به رعایت تمامی مفاد منتشره در اطلاعیه‌ مذکور می‌باشند.

لینک کوتاه : https://eghtesadsalem.com/?p=89815
نظرات کاربران :

مطالب مندرج در بخش "کامنت"، نظراتِ مخاطبانِ سایت بوده و پایگاه خبری اقتصاد سالم قادر به تائید یا ردِّ صحت یا درستی آنها نیست و مسئولیتی در قبال این نظرات ندارد.

دیدگاه شما