• کد خبر: ۸۹۸۱۸
  • ۱۴۰۲-۱۲-۱۳ - : ۱۲:۲۸

آگهی عرضه سهام شرکت سیمان داراب

آگهی عرضه سهام شرکت سیمان داراب توسط شرکت‌ سرمایه‌گذاری و توسعه صنایع سیمان و شرکت سیمان شمال

 به گزارش اقتصاد سالم ؛ بدینوسیله به اطلاع عموم می‌رساند شرکت‌ سرمایه‌گذاری و توسعه صنایع سیمان (سهامی عام) و شرکت سیمان شمال (سهامی عام) در نظر دارند نسبت به واگذاری ۱۰.۴۶ درصد (تعداد ۱۳۱،۷۵۷،۶۸۹ سهم) از سهام شرکت سیمان داراب (نماد ساراب) بصورت یکجا و تماماً نقد از طریق بورس اوراق بهادار تهران اقدام نماید. قیمت پایه عرضه سهام مذکور به صورت شناور و بر مبنای حاصلضرب پریمیوم ۲۵درصدی در قیمت پایانی تابلوی معاملات سهام در روز انتشار آگهی یا حاصلضرب پریمیوم ۲۵درصدی در قیمت پایانی تابلوی معاملات سهام در روز قبل از عرضه، هر یک بالاتر بود، می‌باشد. سهام مذکور در روز شنبه مورخ ۱۴۰۲/۱۲/۲۶عرضه خواهد شد. قیمت اعلامی صرفاً قیمت پایه برای عرضه بوده و بدیهی است که بالاترین قیمت پیشنهادی، مبنای ثمن معامله براساس شرایط اعلامی خواهد بود.
کلیه قوانین و مقررات موضوع مزایده در اطلاعیه عرضه منتشر شده توسط شرکت بورس اوراق بهادار تهران به شماره ۱۸۱/۱۴۶۴۲۱ مورخ ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ بارگذاری شده در سایت شرکت بورس اوراق بهادار تهران (www.tse.ir) آورده شده و متقاضیان شرکت در مزایده موظف به رعایت تمامی مفاد منتشره در اطلاعیه‌ مذکور می‌باشند.

لینک کوتاه : https://eghtesadsalem.com/?p=89818
نظرات کاربران :

مطالب مندرج در بخش "کامنت"، نظراتِ مخاطبانِ سایت بوده و پایگاه خبری اقتصاد سالم قادر به تائید یا ردِّ صحت یا درستی آنها نیست و مسئولیتی در قبال این نظرات ندارد.

دیدگاه شما