• کد خبر: ۹۳۳۴۸
 • ۱۴۰۳-۰۲-۰۸ - : ۱۳:۲۴

هزینه های محمود احمدی نژاد در ناحیه صورت از ابتدا تا کنون، برآورد شد + نظر پزشک متخصص درباره عمل های زیبایی رئیس جمهور سابق

در این گزارش یک پزشک متخصص پوست و مو و زیبایی، عمل های زیبایی و ترمیمی ای که محمود احمدی نژاد در ناحیه صورت انجام داده و هزینه های تخمینیِ آنها را؛ تشریح می کند.

به گزارش پایگاه خبری “اقتصاد سالم”، هر فردی محمود احمدی نژادِ سال ۱۴۰۳ را ببیند، متوجه می شود که او احمدی نژادِ سال ۱۳۸۴ نیست…

مَردی که (در تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری ۱۳۸۴) با ظاهری ساده، خاکی و خودمانی با نشستن بر روی سفره ای کوچک که تکه ای نان و ذره ای پنیر در آن بود؛ توانست رای اکثریت مردمِ ایران را در رقابت با نامزدی که نمادِ “اشرافیتِ” زمان بود، جلب کند.

احمدی نژاد اما همان قدر که در گذرِ زمان “عملکرد و رفتار” ش تغییر کرد، با شعارِ حمایت از محرومان و مستضعفان آمد اما اطرافیان و رفقایِ ثروتمند و اَبَر سرمایه دارش را نیز بتدریج رو کرد؛ “ظاهرِ” خود را نیز تغییر داد تا جایی که اقدامات و عمل های زیبایی او در ناحیه صورت در سال های اخیر همواره خبرساز شده است…

درهمین رابطه پایگاه خبری “اقتصاد سالم”، تصمیم گرفت نگاهی علمی و تخصصی به این موضوع داشته باشد و به همین دلیل خبرنگار این رسانه سراغ یک پزشک متخصص پوست و مو و زیبایی رفته و نظر وی را در این رابطه جویا شده است.

آنچه در سطور زیر میخوانید، خلاصه نظرات تخصصی این پزشک با مقایسه ی تصاویر متاخرِ منتشره از محمود احمدی نژاد با تصاویر همان احمدی نژادِ اولیه در سال ۱۳۸۴، است.

لازم به ذکر است که این پزشک ترجیح داده نامش ذکر نشود:

۱_ اگر از نظر زمانی و تاریخی از حال به گذشته حرکت کنیم، جدیدترین (آخرین) عملِ مشهود در چهره ی آقای احمدی نژاد در ناحیه صورت؛ مربوط به عملِ “لیفت پیشانی” است.

“لیفت” از روش های نسبتا جدید در حوزه زیبایی و جوان سازی پوست و چهره است که در ناحیه پیشانی و ابرو انجام می شود.

۲_ عمل “لیفت پیشانی”، معمولا با هدف کاهش فاصله چشم و اَبرو برای درمان افتادگی پلک و با بالا کشیدن ابرو صورت می گیرد و در رفع چین و چروک و خطوط عمیق پوست هم موثر است.

۳_ “لیفت” جزو عمل های نسبتا سنگین در حوزه زیبایی و جوان سازی پوست و صورت است که معمولا با “بیهوشی” بیمار صورت می گیرد و کبودی شدید در ناحیه صورت از عوارض آن است که در عکس های منتشره از آقای احمدی نژاد؛ کبودی های زیرچشم و اطراف پلک مشهود بود.

۴_ هزینه ی عمل “لیفت پیشانی” بسته به مکان عمل و دکترِ عمل کننده کاملا متفاوت است، اما به طور تقریبی معمولا بین ۳۰ و ۴۰ میلیون تا ۱۵۰ میلیون تومان هزینه ی انجام این عمل است.

۵_ اما مقایسه ی تصاویر نشان می دهد که آقای احمدی نژاد در نواحی ای همچون گونه ها، زیر چشم و نواحیِ بالای لب همچون خط خنده؛ موارد مختلف تزریقِ “فیلر” (ژل و حجم دهنده) با هدف پُرکنندگیِ صورت و کاهش چین و چروک پوست داشته است.

۶_ باز هم براساس مقایسه ی تصاویر، تزریق “بوتاکس” در ناحیه پیشانی نیز کاملا مشهود است.

۷_ مجموعا براساس میانگین هزینه های جاری، برآورد می شود که آقای احمدی نژاد تا کنون بیش از ۲۰۰ میلیون تومان (۲ میلیارد ریال) صرف هزینه برای انجام اقدامات و عمل های یاد شده در ناحیه صورت داشته است.

۸_ اما به عنوان یک پزشک متخصص و مشاور زیبایی باید بگویم که آقای احمدی نژاد مشاور خوبی در این حوزه نداشته و نتیجه اقدامات انجام شده بر روی صورت وی؛ اصلا رضایت بخش نبوده و درمواردی نیز نتیجه عکس داشته است.

۹_ مخصوصا باید بگویم پزشکی که عمل “لیفت پیشانی” را برای آقای احمدی نژاد انجام داده چندان در کار خود متبحر نبوده است؛ زیرا طبق آنچه در تصاویرِ منتشره دیده می شد، حجم و شدت کبودیِ پس از عمل بسیار بالا بوده است.

محمود احمدی نژاد به سرعت پوست اندازی کرد… هم از نظر عقیدتی و سیاسی و رفتاری و هم از نظر چهره و ظاهر.

لینک کوتاه : https://eghtesadsalem.com/?p=93348
نظرات کاربران :

مطالب مندرج در بخش "کامنت"، نظراتِ مخاطبانِ سایت بوده و پایگاه خبری اقتصاد سالم قادر به تائید یا ردِّ صحت یا درستی آنها نیست و مسئولیتی در قبال این نظرات ندارد.

 1. ناصری گفت:

  دمش گرم داش محمود ، گلی به جمالت

 2. مردم گفت:

  واقعا که آقای احمدی نژاد!
  این بود مردم مردم مردم که می کردید…
  می دونید پولی که شما خرج پوست صورت تون کردید حقوق چند ماه ما مردمه!؟

 3. ایرانی گفت:

  ۲ میلیارد ریال برای احمدی نژاد پولی نیست

دیدگاه شما