• کد خبر: ۹۴۷۰۲
 • ۱۴۰۳-۰۲-۲۴ - : ۱۵:۰۶

“تریسی” سگِ سالومه یا ۱۵ هزار کودک کشته شده در غزه!؟ شهبانو فرح پهلوی کدام را انتخاب می کند  

“فرح پهلوی” شهبانوی سابق ایران معتقد است سگی به نام تِرِیسی بعد از مرگ به “بهشت” رفته است، اما نامبرده تاکنون نگفته از نظر وی حدود ۱۵ هزار کودکی که تا این لحظه در غزه به دست ارتش اسرائیل کشته شده اند، از اهل جهنم یا بهشت هستند!؟

مجید معتمدی _ روزنامه نگار

به گزارش پایگاه خبری “اقتصاد سالم”، اخیرا ویدئویی منتشر شده که در آن فرح پهلوی، مرگ سگِ یکی از مجریان شبکه تلویزیون تعطیل شده من و تو (سالومه) را تسلیت گفته و به وی مژده می دهد که “غصه نخور… تریسی به بهشت رفته است”.

فیلم زیر را ببینید:

در این رابطه نکات مهمی مطرح است:

۱_ طبق اعلام صندوق کودکان سازمان ملل متحد (یونیسف) از آغاز جنگ غزه در ۱۵ مهر ماه سال گذشته تا کنون، حدود ۱۵ هزار کودک فلسطینی در غزه کشته شده اند.

۱/۱_ فرح پهلوی، بیوه ی آخرین شاه ایران (محمدرضا شاه) درحالی برخود لازم می بیند با مجریِ یک شبکه تلویزیونی تعطیل شده تماس تصویری برقرار کرده و “فوتِ” سگ نامبرده را به وی تسلیت بگوید؛ که تا کنون هیچگونه صحبتی درباره حدود ۱۵ هزار دختر و پسر فلسطینی ای که در غزه به دست ارتش اشغالگر اسرائیل به شهادت رسیده اند، نداشته است.

۲_ حال در اینجا ۲ احتمال مطرح است:

الف: شهبانوی سابقِ ایران، دختران و پسران فلسطینی کشته شده در غزه را همچون “سگِ سالومه” از اهلِ بهشت نمی داند و معتقد است که همه آنها به جهنم رفته اند… در این حالت پس لزومی به سخن گفتن درباره ی اهلِ جهنم و تسلیت گفتن برای فوت آنها وجود ندارد…

ب: احتمال دوم این است که شهبانوی سابق، زبانم لال، دختران و پسرانِ کشته شده توسط ارتش اشغالگر در غزه را حتی درحدِ سگِ خانوم سالومه نیز نمی داند تا درباره آنها صحبت کرده و اظهارنظر کند.

۳_ نگارنده در بطن و ضمیرِ فرح پهلوی حضور ندارد و نمی داند کدام یک از احتمالات بالا درست است، اما همین موضوع، چهره ی واقعیِ شهبانوی سابق ایران را نه تنها به مردم ایران بلکه به تمام مردم جهان نشان می دهد.

۱/۳_ شهبانو یی که از او چهره ی یک فردِ “فرهنگ دوست و احساساتی” ساخته اند اما درحد سگِ سالومه نیز برای ۱۵ هزار کودک و دختر و پسر (انسانِ) کشته شده در غزه “ارزش و احترام” قائل نبوده و نیست تا در ۷ ماه اخیر؛ زبان باز کرده و کلمه ای درباره ی آنها سخن بگوید.

فیلم +۱۸ / لحظه ی بیرون کشیدنِ دختربچه فلسطینی از زیر آوار ناشی از بمباران جنگنده های اسرائیلی / کودکی که در زیرِ آوار، سراغ مادر را می گیرد و مادری که دیگر نیست…

۴_ نکته ی تشدیدکننده ی ماجرا اینجاست که به دلیل شدتِ قصاوت و آدم کُشی ارتش اشغالگرِ صهیونیست، حتی پدرخوانده های آمریکایی و اروپایی آنها نیز زبان به “اعتراض” باز کرده اند و در رسانه ها؛ خواستار توقف نسل کُشی کودکان و مردم در غزه هستند، اما شهبانوی سابق ایران حتی درحد سگِ سالومه نیز برای کودکان فلسطینی “ارزشِ وجودی و انسانی” قائل نیست.

این روایتی از سقوط انسانیت است

 

لینک کوتاه : https://eghtesadsalem.com/?p=94702
نظرات کاربران :

مطالب مندرج در بخش "کامنت"، نظراتِ مخاطبانِ سایت بوده و پایگاه خبری اقتصاد سالم قادر به تائید یا ردِّ صحت یا درستی آنها نیست و مسئولیتی در قبال این نظرات ندارد.

 1. ایرانی گفت:

  بنده هم به شهبانوی عزیزمون هم به سالومه عزیز، تسلیت عرض می نمایم
  غم آخرتان باشد انشالله
  در جوار هم دربهشت محشور باشید.

 2. حمیدرضا پازوکی گفت:

  سلام
  بهترین دعائی که میشد برای بانو سالومه ی مفسد کرد این بود که دعا کنند با سگش محشور شود..

 3. سالوادور گفت:

  قبلاً تو بهشت بود ، تو بغل سالی بود

 4. محمد گفت:

  آخه نویسنده گرامی
  چه انتظاری از شهبانوی سابق داری ؟
  وقتی دار و دسته شهبانو و چاهزاده و …. رفتن اسرائیل و اونجا یهودی شده اند
  شما انتظار داری از مردم غزه حمایت کنند؟

  اینا جیره خور اسقاطیل هستند
  اینا منفعت رو حمایت از اسرائیل میدونند
  اینا با مسلمان مشکل دارند
  اینا به خودشون رحم نمیکنند
  اصلا اینا انسان نیستند

  به امید نابودی اسرائیل و پیروزی ملت فلسطین
  ان شاء الله

 5. ناشناس گفت:

  سلام خدمت شما دوستان عزیز،،، مگر نظر این حیوانات انسان نما،،، مهم هست،،، نظراینهاقابل مطرح کردن نیست،، انسان ها راجع به انسانها نظر بدن،،، حائز اهمیت است 😔

 6. خجسته سادات اسدی گفت:

  اخه بیشرف بی عقل کثافت نادان سگ نام برده بابات بود
  که اینقدر برات عزیز بود پیام تسلیت میفرستی
  ادما و بچه های غزه پیش چشم کور شده تان هر روز کشته میشون یک پیام تسلیت ندارن

 7. زعفر گفت:

  بازگشت همه به سوی اوست

دیدگاه شما