• کد خبر: ۹۶۴۱۱
  • ۱۴۰۳-۰۳-۱۸ - : ۸:۲۴

جنون همستر، تپ تپ تپ!

یک بازی تلگرامی به نام نات کوین شروع شده که کاربران می‌توانند با استخراج سکه در آن پول کسب کنند. سپس این سکه به عنوان توکن تُن قرار گرفته و در بورس‌های مختلف لیست شد.

 به گزارش اقتصاد سالم ؛ ناگهان اقبال به این نات‌کوین چنان زیاد شد که قیمت اولیه اش از ۰.۰۰۰۱ دلار به ازای هر نات کوین به ۰.۰۳۷ توکن نات هم رسید. در این حالت قیمت هر ۱۰ هزار نات کوین حدود ۲۲ میلیون تومان ارزش داشت.

سپس یک بازی دیگر با نام همستر شروع شد که مشابه نات کوین است اما با پیچیدگی‌های بیشتر. این بازی نیز مورد اقبال و بحث قرار گرفته است.

کاربران در حال استفاده از این بازی‌ها هستند و بیشتر افراد به دنبال کسب درآمد و پول‌سازی از طریق این بازیها هستند اما باید توجه داشت که بازی‌های مبتنی بر رمزارزها و سکه‌های دیجیتالی ممکن است با خطرات و ریسک‌هایی همراه باشند، بنابراین اهمیت دارد که به موضوع با دقت و آگاهی نزدیک شد و خطرات آن را در نظر گرفت.

این متن درباره پتانسیل بازاریابی تلگرام و بازی‌های آنلاین می‌گوید. تعداد کاربران فعال تلگرام و اهمیت بازی همستر کامبت برای آن بحث شده است.

خوش بین‌ها به همستر کامبت می‌گویند که سکه‌های این بازی اگر مانند نات کوین به عنوان زیر مجموعه تن فهرست و قابل معامله شود دست کمی از استیبل کوین‌ها ندارد. استیبل کوین‌ها گروهی از رمزارزها هستند که پشتوانه‌های قوی دارند مانند خود بیت کوین که پشتوانه‌اش دلار است

این بازی می‌تواند به انگشتان افراد آسیب بزند و در طولانی مدت سندروم انگشت ماشه‌ای ایجاد کند یا به مشکلات مربوط به سر و گردن منتهی شود.

منبع: هفت صبح

لینک کوتاه : https://eghtesadsalem.com/?p=96411
نظرات کاربران :

مطالب مندرج در بخش "کامنت"، نظراتِ مخاطبانِ سایت بوده و پایگاه خبری اقتصاد سالم قادر به تائید یا ردِّ صحت یا درستی آنها نیست و مسئولیتی در قبال این نظرات ندارد.

دیدگاه شما