• کد خبر: ۹۶۵۰۵
  • ۱۴۰۳-۰۳-۱۹ - : ۱۴:۰۵

تقدیر از سایپا برای ساخت مدرسه در شهرستان خوی

گروه خودروسازی سایپا در همایش خیرین مدرسه ساز استان آذربایجان غربی به جهت ساخت مدرسه شش کلاسه در روستای پسک سفلی شهرستان خوی که اکنون پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصدی دارد، لوح تقدیر دریافت کرد.

 به گزارش اقتصاد سالم ؛  داود حسین زاده،‌ فرمانده بسیج گروه خودروسازی سایپا با اشاره به فعالیت‌های خیرخواهانه گروه خودروسازی سایپا گفت: این گروه در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی و نوع دوستی همواره در بحران ها و شرایط خاص در کنار مردم بوده است.

او با اشاره به ارائه خدمات گروه سایپا در وقایع مختلف مانند سیل و زلزله در سال های اخیر گفت: گروه های جهادی سایپا که از شرکت های مختلف تشکیل شده در مناطق محروم و حادثه خیز فعالیت های گوناگونی انجام داده است لذا پس از زلزله خوی در سال ۱۴۰۱ که خسارت قابل توجهی به همراه داشت گروه‌های جهادی سایپا به محل اعزام و به خدمت رسانی مشغول شدند. پس از ارائه خدمات به زلزله زدگان و طی جلساتی با مسئولان محلی مقرر شد گروه سایپا یک مدرسه شش کلاسه در روستای پسک سفلی شهرستان خوی احداث کند.

فرمانده بسیج گروه خودروسازی سایپا با اشاره به پیشرفت ۸۰درصدی مدرسه یاد شده افزود: شرکت سایپاآذربایجان به عنوان قرارگاه جهادی منطقه و به نمایندگی از گروه سایپا تعیین شد که از این طریق اقدامات مربوطه صورت پذیرفت.

گفتنی است، شرکت سایپاآذربایجان به نمایندگی از گروه سایپا در همایش خیرین مدرسه ساز استان آذربایجان غربی حاضر و لوح تقدیر بابت اقدامات سایپا را دریافت کرد.

لینک کوتاه : https://eghtesadsalem.com/?p=96505
نظرات کاربران :

مطالب مندرج در بخش "کامنت"، نظراتِ مخاطبانِ سایت بوده و پایگاه خبری اقتصاد سالم قادر به تائید یا ردِّ صحت یا درستی آنها نیست و مسئولیتی در قبال این نظرات ندارد.

دیدگاه شما