• کد خبر: ۹۶۵۱۳
  • ۱۴۰۳-۰۳-۱۹ - : ۱۵:۳۲

پیش‌بینی هوای تهران طی روزهای آینده

از امروز تا دوشنبه (۱۹ تا ۲۱ خرداد) روند افزایش نسبی دما پیش بینی می شود.

 به گزارش اقتصاد سالم ؛ اداره کل هواشناسی تهران از وقوع رگبار در نیمه شمالی و باد و خاک در نیمه غربی و جنوبی تهران از روز دوشنبه تا چهارشنبه (۲۱ تا ۲۳ خرداد) همچنین تداوم افزایش دما تا پس فردا خبر داد.

ایسنا در خبری نوشت: بر اساس تحلیل الگوهای همدیدی و بررسی نقشه‌های پیش‌یابی وضعیت جوی استان طی روزهای آینده آسمان صاف تا قسمتی ابری گاهی با افزایش سرعت وزش باد پیش‌بینی می‌شود همچنین طی این مدت به‌ویژه از روز دوشنبه تا چهارشنبه (۲۱ تا ۲۳ خرداد) با بروز ناپایداری‌های جوی، در برخی مناطق استان به‌ویژه نیمه شمالی و ارتفاعات در ساعات عصر و شب گاهی رگبار و رعدوبرق و در نیمه جنوبی و غربی گاهی وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک مورد انتظار است.

همچنین از امروز تا دوشنبه (۱۹ تا ۲۱ خرداد) روند افزایش نسبی دما پیش بینی می شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ورامین با بیشینه دمای ۳۷ درجه سانتیگراد گرم‌ترین ایستگاه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا (۲۰ خردادماه) صاف تا کمی ابری، گاهی افزایش ابر و وزش باد در بعضی ساعت‌ها و افزایش باد با حداقل دمای ۲۴ و حداکثر دمای ۳۴ درجه سانتیگراد و طی ‌دوشنبه ( ۲۱ خردادماه) کمی ابری، یه‌تدریج افزایش ابر و وزش باد گاهی وزش باد شدید با حداقل دمای ۲۴ و حداکثر دمای ۳۷ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

لینک کوتاه : https://eghtesadsalem.com/?p=96513
نظرات کاربران :

مطالب مندرج در بخش "کامنت"، نظراتِ مخاطبانِ سایت بوده و پایگاه خبری اقتصاد سالم قادر به تائید یا ردِّ صحت یا درستی آنها نیست و مسئولیتی در قبال این نظرات ندارد.

دیدگاه شما