• کد خبر: ۹۶۵۷۷
  • ۱۴۰۳-۰۳-۲۰ - : ۱۳:۲۷

تداوم محدودیت دامنه و ریزش بورس

بازار سرمایه در دومین روز کاری هفته نیز همانند روز های گذشته با فشار عرضه مواجه بود و روند خروج پول از بازار همچنان ادامه دارد.

 به گزارش اقتصاد سالم ؛ بازار سهام دومین روز کاری هفته علارغم ادامه دار بودن محدودیت دامنه ی نوسان، در اکثر سهام بازار با فشار عرضه ها مواجه بود. این در حالی است که بررسی معاملات روزهای گذشته نیز نشان می دهد خروچ پول های سنگینی از بازار در حال وقوع است.

بنابراین در پایان معاملات امروز شاخص کل بورس اوراق بهادار با ریزشی ۳ هزار واحدی به ۲ میلیون و ۶۱ هزار واحد رسید. همچنین  نیز شاخص کل هم‌وزن با ریزشی ۳۳۰۰ واحدی به ارتفاع ۶۷۲ هزار واحد رسید.

گفتنی است سه نماد «فولاد»، «فملی» و «نوری» بیشترین تأثیر در شاخص کل بورس و سه نماد «آریا»، «هرمز» و «زاگرس» بیشترین تأثیر را در شاخص فرابورس داشته‌اند، همچنین سه نماد «ذوب»، «خودرو» و «فولاد» سه نماد پرتراکنش بازار بورس و سه نماد «شفام»، «خاور» و «کرمان» سه نماد پرتراکنش در بازار فرابورس در روز جاری بودند.

لازم به ذکر است که ارزش معاملات خُرد در بازار امروز مورخ ۲۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳، مبلغ ۲ هزار میلیارد و ۷۳۰  میلیون تومان بود. گفتنی است حقیقی‌ها در روز جاری حدود ۳۳۰ میلیارد تومان از بازار سهام خارج کردند.

در بازار امروز ۱۷۳ نماد در محدوده مثبت و ۲۵۲ نماد در محدوده منفی و در بازار فرابورس ۱۶۱ نماد در محدوده مثبت و ۱۶۲ نماد در محدوده منفی معامله شدند.

لینک کوتاه : https://eghtesadsalem.com/?p=96577
نظرات کاربران :

مطالب مندرج در بخش "کامنت"، نظراتِ مخاطبانِ سایت بوده و پایگاه خبری اقتصاد سالم قادر به تائید یا ردِّ صحت یا درستی آنها نیست و مسئولیتی در قبال این نظرات ندارد.

دیدگاه شما