• کد خبر: ۹۷۷۷۸
  • ۱۴۰۳-۰۴-۰۴ - : ۱۴:۲۳

آزمایش موفقیت‌آمیز اتوبوس برقی ایران‌خودرو دیزل

ایران خودرو دیزل از آزمایش موفقیت‌آمیز اتوبوس برقی این شرکت در سامانه حمل و نقل عمومی اتوبوسرانی شهر مقدس قم خبر داد.

آزمایش موفقیت‌آمیز اتوبوس برقی ایران‌خودرو دیزل

 به گزارش اقتصاد سالم ؛ در این آزمایش که با همکاری و درخواست سازمان اتوبوس‌رانی شهرداری قم انجام پذیرفت، اتوبوس برقی ایران خودرو دیزل به مدت ۱۰ روز و با پیمایش ۲۳۰۰ کیلومتر در تمامی خطوط اتوبوس‌رانی این شهر به جابه‌جایی مسافران و شهروندان پرداخت.
نظرات جمع‌آوری شده از مسافران و استفاده‌کنندگان از این محصول جدید و با فناوری روز نشان می‌دهد که شهروندان از مواردی هم‌چون سیستم خنک‌کنندگی مناسب با وجود دمای بالای هوا، سر و صدای کم در هنگام حرکت و آلودگی صوتی پایین محصول و همچنین امکانات رفاهی مانند امکان استفاده راحت افراد دارای معلولیت و فضا و چیدمان مناسب صندلی در این محصول رضایت کامل داشتند.
اتوبوس برقی ایران خودرو دیزل تنها اتوبوس برقی تولید داخل است که مطابق با استانداردهای ۸۵ گانه و توسط متخصصان و مهندسان این شرکت توسعه داده شده است.
عملکرد اتوبوس برقی ایران خودرو دیزل تاکنون بازخورد مطلوبی در شهرهای کرج و اراک داشته و در ناوگان حمل و نقل این شهرها به صورت انبوه مورد بهره‌برداری قرار گرفته است.
این محصول دارای هشت سال گارانتی باتری و پنج سال گارانتی موتور است.

لینک کوتاه : https://eghtesadsalem.com/?p=97778
نظرات کاربران :

مطالب مندرج در بخش "کامنت"، نظراتِ مخاطبانِ سایت بوده و پایگاه خبری اقتصاد سالم قادر به تائید یا ردِّ صحت یا درستی آنها نیست و مسئولیتی در قبال این نظرات ندارد.

دیدگاه شما