• کد خبر: ۹۸۸۷۴
  • ۱۴۰۳-۰۴-۱۷ - : ۱۱:۵۸

مهم‌ترین تخلفات کنکوری و مجازت‌های آن

قانون رسیدگی به تخلفات و جرائم آزمون‌های سراسری برای داوطلبان و افرادی که در کنکور سراسری مرتکب تخلف شوند، مجازات‌هایی در نظر گرفته است که به تناسب جرمشان به آنها تعلق می‌گیرد.

 به گزارش اقتصاد سالم ؛  نوبت دوم کنکور سراسری که قرار بود ۷ و ۸ تیر برگزار شود، بعد از شهادت آیت‌الله رئیسی و همراهان وی در حادثه سقوط بالگرد در سی‌ام اردیبهشت و با توجه به برگزاری انتخابات چهاردهمین دوره ریاست‌جمهوری در تاریخ هشتم تیرماه، به روزهای ۲۱ و ۲۲ تیرماه جاری موکول شد.

هر داوطلب برای حضور در جلسه آزمون ـ علاوه بر پرینت کارت شرکت در آزمون گروه آزمایشی مربوطه ـ لازم است اصل کارت ملی یا اصل شناسنامه عکس‌دار، چند مداد سیاه نرم پررنگ، مدادتراش، مدادپاکن و یک سنجاق یا سوزن همراه داشته‌ باشد.

داوطلبان باید از آوردن وسایل اضافی و همچنین وسایل شخصی به جلسه آزمون اکیدا خودداری کنند چراکه همراه داشتن آنها دارای تبعاتی خواهد بود و با متخلفان براساس قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در آزمون‌های سراسری برخورد خواهد شد.

مهم‌ترین تخلفات کنکور و مجازات‌های در نظر گرفته‌شده برای متخلفان را در اینفوگرافیک زیر ببینید:

مهم‌ترین تخلفات کنکوری و مجازت‌های آن | این ۷ کار را اصلا انجام ندهید

لینک کوتاه : https://eghtesadsalem.com/?p=98874
نظرات کاربران :

مطالب مندرج در بخش "کامنت"، نظراتِ مخاطبانِ سایت بوده و پایگاه خبری اقتصاد سالم قادر به تائید یا ردِّ صحت یا درستی آنها نیست و مسئولیتی در قبال این نظرات ندارد.

دیدگاه شما