• کد خبر: ۲۰۲۷
  • ۱۳۹۹-۰۴-۲۸ - : ۱۲:۴۶

قیمت طلا، سکه و ارز امروز ۹۹/۰۴/۲۸

هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک‌میلیون و ۶۳ هزار تومان، قیمت دلار ۲۴ هزار و ۵۰۰ تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۱ میلیون تومان و ۱۰۰ هزار تومان و قیمت سکه طرح قدیم ۱۰میلیون و ۴۰۰ تومان است.

به گزارشدنیای خبر، همچنین در بازار سبزه‌میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۵میلیون و ۵۵۰ هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی ۳میلیون و ۲۵۰هزار تومان و سکه گرمی یک‌میلیون و ۷۵۰هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

قیمت هر گرم طلای ۱۸عیار هم یک‌میلیون و ۶۳ هزار تومان، هرگرم طلای ۲۴عیار یک‌میلیون و ۴۱۲ هزار تومان و هر مثقال طلا ۴میلیون و ۶۰۷ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۸۱۰ دلار معامله می‌شود.

افزایش قیمت ارز در بازار داخلی و افزایش قیمت جهانی طلا از جمله دلایل رکوردشکنی‌های این روزهای طلا و سکه در بازار است؛ قیمت سکه در روزهای اخیر رکوردهای بالایی را به ثبت رسانده است اما با وجود افزایش قیمت‌ها در بازار طلا و سکه تقاضای اضافی وارد این بازار نشده است و فعالان این بخش می‌گویند که قیمت‌ها متأثر از افزایش شدید قیمت دلار، رشد کرده‌اند.

 افزایش قیمت ارز در هفته‌های اخیر موجب شده است بار دیگر رکوردهای بالایی برای دلار و یورو در تابلوی صرافی‌ها ثبت شود؛ بر همین اساس در بازار آزاد هم‌اکنون قیمت دلار ۲۴هزار و ۵۰۰ تومان، یورو ۲۷هزار و ۵۰۰ تومان و درهم امارات ۶هزار و ۷۰۰ تومان اعلام شده است.

صرافی‌های بانک‌ها امروز شنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم با ثبات نسبت به قیمت‌های پایانی روز کاری قبل ۲۳هزار و ۱۰۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۲۲هزار و ۳۰۰ تومان خریداری می‌کنند.

طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها با ثبات نسبت به قیمت‌های پایانی روز کاری قبل ۲۵هزار و ۴۰۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۲۴هزار و ۶۰۰ تومان است.

 

گفتنی است، امروز بانک‌های عامل قیمت دلار را برای کمتر از ۲۰۰۰ دلار،  ۲۲ هزار و ۲۰۵ تومان و ۳ ریال، قیمت یورو را ۲۴ هزار و ۶۱۹ تومان و ۸ ریال و قیمت پوند انگلیس را ۲۷ هزار و ۱۰۵ تومان و ۴ ریال برای خرید از مردم اعلام کرده‌اند. قیمت دلار، قیمت یورو و قیمت پوند نسبت به روز کاری قبل افزایش یافته است.

همچنین قیمت خرید دلار برای بیش از ۲۰۰۰ دلار، ۲۲ هزار و ۳۰۰ تومان و قیمت خرید یورو نیز ۲۴ هزار و ۶۰۰ تومان است.

برچسب‌ها:,

لینک کوتاه : https://eghtesadsalem.com/?p=2027
نظرات کاربران :

مطالب مندرج در بخش "کامنت"، نظراتِ مخاطبانِ سایت بوده و پایگاه خبری اقتصاد سالم قادر به تائید یا ردِّ صحت یا درستی آنها نیست و مسئولیتی در قبال این نظرات ندارد.

دیدگاه شما