• کد خبر: ۲۳۶۰
  • ۱۳۹۹-۰۵-۰۵ - : ۱۱:۴۸

سایت های جعلی فیشینگ را بشناسید

فرمانده انتظامی شهرستان مهاباد گفت: متقاضیان دریافت وام مراقب سایت های جعلی،تماس‌های تلفنی و پیامک‌های پیش ثبت نام دریافت وام مسکن باشند.

به گزارش اقتصاد سالم؛ سرهنگ برزو تجاری فرمانده انتظامی شهرستان مهاباد به شهروندان درباره کلاهبرداری احتمالی برخی از سودجویان در زمینه ثبت نام وام ودیعه مسکن هشدار داد و گفت: بزهکاران سایبری از این فرصت سوءاستفاده کرده و متقاضیان دریافت وام را به سوی سایت‌های جعلی (فیشینگ) هدایت می‌کنند.
این مقام انتظامی در مهاباد تصریح کرد: متقاضیان دریافت وام ودیعه مسکن با ارسال کد ملی سرپرست خانوار به شماره پیامکی ۳۰۰۷۳۶۴۰، نسبت به ثبت نام اولیه دریافت این تسهیلات اقدام یا از طریق سامانه به آدرس TEM.MRUD.IR ثبت نام کنند.
تجاری با اشاره به اینکه شهروندان توجه داشته باشند که ثبت نام صرفا از طریق گفته شده قابل انجام است و به وعده‌ها و تبلیغ‌های دروغین توجه نکنند، اذعان کرد: در صورت مشاهده موارد مشکوک به کلاهبرداری در فضای مجازی، مراتب را به پلیس گزارش دهند.

​​​​​​​منبع: باشگاه خبرنگاران

برچسب‌ها:

لینک کوتاه : https://eghtesadsalem.com/?p=2360
نظرات کاربران :

مطالب مندرج در بخش "کامنت"، نظراتِ مخاطبانِ سایت بوده و پایگاه خبری اقتصاد سالم قادر به تائید یا ردِّ صحت یا درستی آنها نیست و مسئولیتی در قبال این نظرات ندارد.

دیدگاه شما