• کد خبر: ۳۲۴
  • ۱۳۹۹-۰۳-۱۸ - : ۱۲:۴۱

قیمت طلا، سکه و ارز امروز ۹۹/۰۳/۱۸

هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸ عیار هر گرم ۷۱۷ هزار تومان، قیمت دلار ۱۷هزار و ۷۰۰تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۷میلیون و ۳۳۰ تومان است.

به گزارشدنیای خبر، همچنین در بازار سبزه میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی ۲ میلیون تومان و سکه گرمی یک میلیون و ۹۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

قیمت هر گرم طلای ۱۸عیار هم ۷۱۷ هزار تومان، هر گرم طلای ۲۴ عیار ۹۵۶ هزار تومان و هر مثقال طلا ۳ میلیون و ۱۰۷ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۶۸۵ دلار معامله می‌شود.

  افزایش قیمت ارز در هفته‌های اخیر موجب شده است بار دیگر رکوردهای بالایی برای دلار و یورو در تابلوی صرافی‌ها ثبت شود؛  بر همین اساس هم‌اکنون قیمت دلار در بازار آزاد هم‌اکنون ۱۷ هزار و ۷۰۰ تومان و یورو ۱۹ هزار و ۲۰۰ تومان و درهم امارات ۴ هزار و ۹۳۰ تومان اعلام شده است.

صرافی‌های بانک‌ها امروز شنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم با کاهش نسبت به روز کاری قبل ۱۶ هزار و ۹۳۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۶ هزار و ۹۰۰ تومان خریداری می‌کنند، بر همین‌ اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها ۱۸ هزار و ۶۰۰  تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۸ هزار و ۵۰۰ تومان است.

گفتنی است، صرافی ملی قیمت دلار را نسبت به قیمت‌های نخست روز کاری قبل ۵۰ تومان کاهش داده و وارد کانال ۱۶ هزار تومان کرده ولی قیمت یورو را تغییر نداده  است.

برچسب‌ها:,

لینک کوتاه : https://eghtesadsalem.com/?p=324
نظرات کاربران :

مطالب مندرج در بخش "کامنت"، نظراتِ مخاطبانِ سایت بوده و پایگاه خبری اقتصاد سالم قادر به تائید یا ردِّ صحت یا درستی آنها نیست و مسئولیتی در قبال این نظرات ندارد.

دیدگاه شما