• کد خبر: ۴۷۹۷۱
  • ۱۴۰۱-۰۵-۳۰ - : ۱۱:۴۲

قیمت طلا، سکه و ارز امروز ۱۴۰۱/۰۵/۳۰

امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک میلیون و ۱۸۷ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۲ میلیون و ۶۰۰ تومان است.

 به گزارش اقتصاد سالم؛هم‌اکنون در بازار آزاد، قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک‌ میلیون و ۱۸۷ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم ۱۱ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید نیز ۱۲ میلیون و ۶۰۰ هزار  تومان است.

در بازار سبزه‌میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۷ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان، ربع سکه بهار آزادی ۴ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان و سکه یک‌گرمی ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

هر مثقال طلا در بازار داخلی، ۵ میلیون و ۱۴۵ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است؛ ضمن اینکه قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۷۴۸ دلار است.

علاوه بر این، در صرافی‌های بانکی قیمت فروش دلار ۲۸ هزار و ۲۰ تومان و قیمت خرید دلار از مردم ۲۷ هزار و‌ ۷۴۱ تومان تعیین شده است. قیمت فروش یورو نیز معادل ۲۹ هزار و ۱۵ تومان و قیمت خرید یورو نیز ۲۸ هزار و ۷۲۶ تومان اعلام شده است.

قیمت دلار در بازار آزاد از ساعات پایانی معاملات روز گذشته به کانال ۲۸ هزار تومان بازگشته است؛ گفتنی است در بازار توافقی نیز صبح امروز معاملات دلار در کانال ۲۶ هزار تومان قیمت خورده است.

لینک کوتاه : https://eghtesadsalem.com/?p=47971
نظرات کاربران :

مطالب مندرج در بخش "کامنت"، نظراتِ مخاطبانِ سایت بوده و پایگاه خبری اقتصاد سالم قادر به تائید یا ردِّ صحت یا درستی آنها نیست و مسئولیتی در قبال این نظرات ندارد.

دیدگاه شما