• کد خبر: ۶۱۶
  • ۱۳۹۹-۰۳-۲۵ - : ۱۲:۳۱

قیمت طلا، سکه و ارز امروز ۹۹/۰۳/۲۵

هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸ عیار هرگرم ۷۳۸ هزار تومان، قیمت دلار ۱۷ هزار و ۹۶۰ تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۷میلیون و ۵۷۰ هزار تومان است.

به گزارشدنیای خبر،  همچنین در بازار سبزه میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۳ میلیون و ۷۷۰ هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۶۰ هزار تومان و سکه گرمی یک میلیون و ۷۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.
قیمت هر گرم طلای ۱۸عیار هم ۷۳۸هزار تومان، هر گرم طلای ۲۴ عیار ۹۸۲ هزار تومان و هر مثقال طلا ۳ میلیون و ۱۹۱هزار تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۷۳۱ دلار معامله می‌شود.
  افزایش قیمت ارز در هفته‌های اخیر موجب شده است بار دیگر رکوردهای بالایی برای دلار و یورو در تابلوی صرافی‌ها ثبت شود؛  قیمت های خرید و فروش ارز طی روز جاری نسبت به روز کاری قبل با ثبات نسبی همراه بوده و بر همین اساس هم‌اکنون قیمت دلار در بازار آزاد هم‌اکنون ۱۷ هزار و ۹۶۰ تومان و یورو ۲۰ هزار و ۵۰ تومان و درهم امارات ۵ هزار تومان اعلام شده است.
صرافی‌های بانک‌ها امروز یک‌شنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم بدون تغییر نسبت به روز کاری قبل ۱۷ هزار و ۷۵۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۷ هزار و ۵۰۰ تومان خریداری می‌کنند، بر همین‌ اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها بدون تغییر نسبت به روز کاری قبل ۱۹ هزار و ۷۵۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۹ هزار و ۵۰۰ تومان است.

برچسب‌ها:,

لینک کوتاه : https://eghtesadsalem.com/?p=616
نظرات کاربران :

مطالب مندرج در بخش "کامنت"، نظراتِ مخاطبانِ سایت بوده و پایگاه خبری اقتصاد سالم قادر به تائید یا ردِّ صحت یا درستی آنها نیست و مسئولیتی در قبال این نظرات ندارد.

دیدگاه شما