• کد خبر: ۶۲۲۰۸
  • ۱۴۰۱-۱۲-۰۴ - : ۱۹:۱۱

جولان آیفون ۱۳ در بازار موبایل ایران

آیفون ۱۳ پرو حداقل ۷۰ میلیون فروخته می‌شود و کف قیمت آیفون ۱۳ پرو مکس به ۷۳ میلیون رسیده است.

 به گزارش اقتصاد سالم؛قیمت آیفون ۱۳ امروز پنجشنبه چهارم بهمن حداقل ۵۰ میلیون تومان است. عددی که امروز فروشگاه‌های اینترنتی معروف بابت آیفون ۱۳ نسخه ۱۲۸ درنظر گرفتند و آن‌هایی که قصد خرید آیفون ۱۳ نسخه ۲۵۶ گیگ را دارند باید سه تا چهار میلیون تومان بیشتر بپردازند.

آیفون ۱۳ پرو با ۱۲۸ گیگ فضای ذخیره‌سازی دست کم ۷۰ میلیون تومان فروخته می‌شود و نسخه ۲۵۶ گیگ آن را حدود ۱۰ میلیون گران‌تر می‌فروشند. قیمت آیفون ۱۳ پرو مکس نیز الان بین ۷۳ تا بیش از ۱۰۰ میلیون تومان است. نسخه ۱۲۸ را با قیمت ۷۳ میلیون می‌فروشند. قیمت نسخه‌های ۲۵۶ و ۵۱۲ گیگ آیفون ۱۳ پرو مکس به ترتیب ۸۱.۵ و ۹۵ میلیون است و نسخه یک ترابایت با قیمت بالای ۱۰۰ میلیون به‌فروش می‌رسد.

آیفون ۱۳ پرو مکس در غیاب گوشی‌های سری ۱۴ گران‌ترین گوشی موجود در بازار است و همانطور که گفتیم نسخه یک ترابایت آن را برخی از فروشنده‌های موبایل گران‌تر از ۱۰۰ میلیون تومان می‌فروشند. بعد از حرف‌وحدیث‌های فراوان، نهایتا ورود آیفون ۱۴ از تاریخ اول اسفند امسال به‌هر شکلی ممنوع است و می‌توانیم لقب گران‌ترین گوشی در بازار موبایل را حالاحالاها برای آیفون ۱۳ پرو مکس دست‌نخورده بدانیم.

قیمت روز گوشی‌های پرفروش آیفون

مدل قیمت
iPhone SE ۲۰۲۲ ۱۲۸+۴ ۲۷ میلیون تومان
iPhone ۱۳ Pro Max ۲۵۶+۶ ۸۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان
iPhone ۱۳ Pro Max ۵۱۲+۶ ۹۵ میلیون تومان
iPhone ۱۳ ۱۲۸+۶ ۴۲ میلیون و ۵۰۰ تومان
iPhone ۱۳ ۲۵۶+۶ ۵۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان
iPhone ۱۳ Pro ۱۲۸+۶ ۷۰ میلیون تومان
iPhone ۱۳ Pro ۲۵۶+۶ ۸۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان
iPhone ۱۳ Pro Max ۱۲۸+۶ ۷۲ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان
iPhone ۱۱ ۱۲۸+۴ ۲۵ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان
iPhone ۱۳ ۱۲۸+۴ ۵۰ میلیون تومان
لینک کوتاه : https://eghtesadsalem.com/?p=62208
نظرات کاربران :

مطالب مندرج در بخش "کامنت"، نظراتِ مخاطبانِ سایت بوده و پایگاه خبری اقتصاد سالم قادر به تائید یا ردِّ صحت یا درستی آنها نیست و مسئولیتی در قبال این نظرات ندارد.

دیدگاه شما