• کد خبر: ۶۷۴۲۲
  • ۱۴۰۲-۰۲-۲۹ - : ۸:۵۸

مسابقات آزاد تنیس ام‌وی‌ام کاپ برگزار می‌شود

سابقات تنیس ۱۰۰۰ امتیازی آزاد آقایان با عنوان مسابقات آزاد ام‌وی‌ام از تاریخ ۲۴ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ به صورت انفرادی آزاد و دو نفره در مجموعه ورزشی باشگاه انقلاب تهران با حمایت برند ام‌وی‌ام برگزار می‌شود.

 به گزارش اقتصاد سالم؛ در این دوره از مسابقات که یکی از مهم‌ترین جام‌های سال به حساب می‌آید، رنک‌های برتر کشوری و بازیکنان تیم ملی نیز حضور دارند.

 مسابقات آزاد ام‌وی‌ام، همچون مسابقات اسکی که بهمن ماه سال گذشته با همکاری فدراسیون اسکی و با حمایت ام‌وی‌ام و حضور ورزشکاران حرفه‌ای و استقبال عموم مردم برگزار شد در راستای فعالیت‌های «بازاریابی ورزشی» ام‌اوی‌ام برگزار می‌شود.

برند ام‌وی‌ام، به عنوان برندی پیشرو در صنعت خودرو ایران که اولویت خود را ارائه محصولات مدرن و فشن برای قشر جوان می‌داند، بهار امسال حامی مالی مسابقات تنیس ۱۰۰۰ امتیازی آزاد آقایان (مسابقات آزاد ام‌وی‌ام) شده است تا هیجان را این بار در زمین‌های تنیس، کنار جوانان و ورزشکاران این رشته پرطرفدار تجربه کند چرا که این برند همواره کمک به فراهم آمدن زمینه برای فعالیت ورزشکاران حرفه‌ای در کنار برگزاری رویدادهای هیجان‌انگیز برای عموم مردم را دنبال می‌کند.

شایان توجه است که از New Arrizo5s محصول جدید برند ام‌وی‌ام نیز به زودی رونمایی خواهد شد. New Arrizo5s نسل چهارم آریزو ۵، سدان اسپرت برند ام‌وی‌ام است که با بهره‌گیری از زبان طراحی مدرن جهانی به‌روزرسانی شده و با طراحی و امکانات جدید به بازار ایران ارائه خواهد شد.

لینک کوتاه : https://eghtesadsalem.com/?p=67422
نظرات کاربران :

مطالب مندرج در بخش "کامنت"، نظراتِ مخاطبانِ سایت بوده و پایگاه خبری اقتصاد سالم قادر به تائید یا ردِّ صحت یا درستی آنها نیست و مسئولیتی در قبال این نظرات ندارد.

دیدگاه شما