• کد خبر: ۶۸۶۴۴
  • ۱۴۰۲-۰۳-۱۳ - : ۱۲:۲۹

تولید خودرو در گروه سایپا پایدار شده است

قائم مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت:با توجه به برنامه‌ریزی‌های دقیق و عملیاتی صورت گرفته قرار است در سال پیش رو، محصولات جدید این خودروساز که شامل آریا، سهند، پی ۹۰ و اطلس است، وارد بازار شود.

 به گزارش اقتصاد سالم؛معصوم نجفیان با بیان اینکه با رهنمودهای مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا، تولید خودرو در سال ۱۴۰۱ پایدار شد، در جلسه بررسی پیشرفت و تحقق استقرار منطقی سازی ((Tier1 تامین قطعات بدنه گروه خودروسازی سایپا در شرکت سایپاپرس، اظهارداشت: با توجه به برنامه‌ریزی‌های دقیق و عملیاتی صورت گرفته قرار است در سال پیش رو، محصولات جدید این خودروساز که شامل آریا، سهند، پی ۹۰ و اطلس است، وارد بازار شود.

او تصریح کرد: طی ۱۶ ماه گذشته موضوع منطقی سازی (رده اول شدن شرکت ها در تامین) در دستور کار گروه خودروسازی سایپا قرار گرفته به گونه ای که شرکت های زیرمجموعه با برنامه ریزی دقیق و هدفمند فعالیت های خود را توسعه دهند و خودشان بتوانند به عنوان یک هلدینگ فعالیت کنند.

نجفیان با بیان اینکه شرکت سایپاپرس، یکی از شرکت‌های توانمند و استراتژیک گروه خودروسازی سایپا است،گفت: منطقی سازی(Tier1)  بدنه، ارزش افزوده فراوانی برای گروه سایپا ایجاد خواهد کرد و لذا از مجموعه  سایپاپرس انتظار می‌رود در برنامه زمان‌بندی کوتاه و البته با دقت این مهم را در دستور کار خود قرار دهد. از همین رو لازم است فعالیت‌های آماده‌سازی و توسعه زیرساخت‌ها و زیر سیستم‌های لازم با همکاری شرکت سازه گستر به طور مناسب انجام شود.

قائم مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا تصریح کرد: شرکت سایپاپرس باتوجه به ظرفیت‌ و زیرساخت‌های مناسب، قابلیت توسعه تولید و فروش متناسب با ماموریت رده اول شدن شرکت، در کشور را دارد و لازم است ساختار سازمانی متناسب با اولویت یاد شده مورد بررسی و اجرا قرار گیرد.

در این بازدید ابراهیم قلی‌پور، مدیرعامل شرکت سایپا پرس نیز گفت: با توجه به دستور و ابلاغ مدیرعامل گروه سایپا، فعالیت‌های مرتبط با منطقی سازی ( (Tier1 در شرکت سایپاپرس، با همکاری شرکت‌های مرتبط مانند قالب‌های بزرگ صنعتی، ایدکوپرس و  سازه‌گستر آغاز شد.

او افزود: وجود زیرساخت‌های مناسب از جمله سخت‌افزارها و نرم‌افزارها در بخش فناوری اطلاعات، باعث تسریع در اقداماتی از جمله استقرار سیستم اوراکل و زیرسیستم‌های مربوطه شده است و بدین جهت شرکت سایپاپرس در محدوده زمانی کوتاه، امکان مدیریت تامین زنجیره قطعات بدنه خودرو را خواهد داشت.

برچسب‌ها:,

لینک کوتاه : https://eghtesadsalem.com/?p=68644
نظرات کاربران :

مطالب مندرج در بخش "کامنت"، نظراتِ مخاطبانِ سایت بوده و پایگاه خبری اقتصاد سالم قادر به تائید یا ردِّ صحت یا درستی آنها نیست و مسئولیتی در قبال این نظرات ندارد.

دیدگاه شما