• کد خبر: ۲۴۵۰
  • ۱۳۹۹-۰۵-۰۷ - : ۱۱:۲۲

وضعیت سهام عدالت متوفیان چگونه است؟

سرپرست بورس منطقه‌ای کرمانشاه درباره راهکار تعیین تکلیف سهام عدالت متوفیان توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش اقتصاد سالم؛اعظم فرجی سرپرست بورس منطقه‌ای کرمانشاه با بیان اینکه یکی از سوالات مهم که عامل بسیاری از مراجعه مردم به بورس منطقه‌ای است، وضعیت سهام عدالت متوفیان است، گفت : برای این منظور افراد بدون نیاز به مراجعه حضوری و از طریق سامانه آنلاین می‌توانند روند تقسیم سهام بین ورثه را انجام دهند.
او ادامه داد: یک نفر از وراث باید پس از طی مراحل احزار هویت خود در سامانه سجام، در مرحله بعدی وارد سایت www.ddn.csdiran.com (سامانه یکپارچه ذینفعان بازار سرمایه) شده و مدارک مربوط به انحصار ورثه و سایر مدارک مورد نیاز را در بخش میز خدمت این سایت بارگذاری کند.
سرپرست بورس منطقه‌ای کرمانشاه یادآور شد: مراحل بعدی تقسیم سهام عدالت بین وراث از طریق خود شرکت سرمایه‌گذاری انجام خواهد شد و دیگر نیازی نیست وراث اقدام خاصی را انجام دهند.
به گفته فرجی، افراد به راحتی و بدون نیاز به مراجعه حضوری می‌توانند از داخل منزل خود این فرآیند را طی کنند.
او اضافه کرد: در صورتی‌ که افراد دسترسی به اینترنت ندارند و یا روند کار برای آنها دشوار است می‌توانند این فرآیند را از طریق دفاتر پیشخوان دولت و یا کافی‌نت‌ها هم انجام دهند.
سرپرست بورس منطقه‌ای استان کرمانشاه تاکید کرد: وراث قبل از طی این مراحل ابتدا باید مطمئن شوند فرد متوفی مشمول دریافت سهام عدالت بوده یا نه که پیگیری این موضوع نیز از طریق سامانه سهام عدالت به نشانی samanese.ir میسر خواهد بود.

لینک کوتاه : https://eghtesadsalem.com/?p=2450
نظرات کاربران :

مطالب مندرج در بخش "کامنت"، نظراتِ مخاطبانِ سایت بوده و پایگاه خبری اقتصاد سالم قادر به تائید یا ردِّ صحت یا درستی آنها نیست و مسئولیتی در قبال این نظرات ندارد.

دیدگاه شما